Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy egy nő hirtelen visszavonul Facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm, akinél feltűnt, hogy egy ideje semmit nem szerepel Facebookon, tavaly nyár óta semmi. Előtte sem vitte túlzásba, de hetente biztos rakott ki képet erről-arról, háziállat, sütemény, virágok, tájképek, néha saját magáról. Most meg csak annyit látok, hogy néha fent van. Egy kisvárosban élünk, ritkán látom de nem tűnik depisnek, tudtommal nem történt semmilyen tragédia vele. Úgy tudom nincs pasija.

Szerintetek mi váltja ki, hogy ennyire eltűnt a facebookon? Azt ne írjátok, hogy semmi közöm hozzá, ne érdekeljen, mert tényleg érdekel, ezért várok ötleteket.



ápr. 9. 16:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

"szerepelt"??


Kérdezd meg tőle. Mi honnan tudjuk, hogy milyen az élete? Biztos van jobb dolga, mint a facebook.

ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Várjál mindjárt előszedem a varázskártyáimat és a kristálygömbömet, és majd kiolvasom belőlük hogy egy random nőnek, akiről soha életemben nem hallottam éppen mi jár a fejében, vagy mi zajlik a magánéletében......
ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Kapcsolata lett.
ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Megunta, nem látja értelmét stb. Miért kellene valaki "depis" legyen vagy miért kellene tragédiát átélnie ahhoz, hogy ne érdekelje a Facebook?
ápr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Seila ***** válasza:
100%
Valakije lett, akár pasi, akár nő és ez jobban leköti őt mint a porfészek Face.
ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Látjátok? A kérdező az ékes példa arra, hogy az emberek már azt is hülyének és háborodottnak nézik, aki nem az Arckönyvön éli az élete felét. Elég szomorú.
ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Én mióta instán aktívabb vagyok,a fbt ritkán használom.
ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet váltott valamire, egy ideje nekem is elegem lett a facebookból és már nem nagyon használom, csak a messengert.
ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Megunta hogy posztolgasson.

Nem mindenkinek ebből áll az élete.

Amúgy miért nem kérdezed meg tőle?

ápr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem áll szóba velem. Csak elolvasta a legutolsó üzenetem és ennyi.

Régebben ha kapcsolatban volt akkor is rakott ki néha képeket.

Instán nincs fent, ezt biztosan tudom.

ápr. 9. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!