Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy egy nő hirtelen visszavonul Facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm, akinél feltűnt, hogy egy ideje semmit nem szerepel Facebookon, tavaly nyár óta semmi. Előtte sem vitte túlzásba, de hetente biztos rakott ki képet erről-arról, háziállat, sütemény, virágok, tájképek, néha saját magáról. Most meg csak annyit látok, hogy néha fent van. Egy kisvárosban élünk, ritkán látom de nem tűnik depisnek, tudtommal nem történt semmilyen tragédia vele. Úgy tudom nincs pasija.

Szerintetek mi váltja ki, hogy ennyire eltűnt a facebookon? Azt ne írjátok, hogy semmi közöm hozzá, ne érdekeljen, mert tényleg érdekel, ezért várok ötleteket.



ápr. 9. 16:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%
Lehet úgy állította be, hogy pl te ne látsd a posztjait nem?
ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hagyd már békén szerencsétlent...
ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerepel meg visszavonul? Ki ő, valami díva?
ápr. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
87%
Én pont így voltam az instával. Szerettem fotózgatni, kitenni képeket, aztán egyszer csak meguntam és felhagytam vele. Nem történt semmi, simán meguntam.
ápr. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én csak azért rakok ki képekst,mert tudom;hogy idegesíti a rólam pofázókat.Amúgy nem raknék,szerintem ő is csak megunta.
ápr. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Gondolom minden megosztott tartalmát hevesen lájkolgattad vagy szivecskézted. Lehet, hogy megunta, hogy végigkíséred az életét annak ellenére, hogy szóba sem áll veled és inkább beállította úgy, hogy te ne lásd. Mondjuk amennyire figyelgeted meg csekkolod a platform aktivitását.. Ha tudnék ilyenről magam körül, én le is tiltanám úgy teljesen!
ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem engem korlátozott le mert más se lát semmit, két haverom meg egy unokatesóm is ismerőse neki de ők is ugyanezt tapasztalják.
ápr. 17. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!