Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek mekkora része...

Az emberek mekkora része sértődne meg, ha egy rokona vagy barátja nem hívná meg az esküvőjére?

Figyelt kérdés
Én személy szerint csak örülök, ha nem hívnak, egy kiadással kevesebb. Amúgy nem vagyok házasságellenes, vagyis tök fontos, hogy stabil alapokon álljon egy kapcsolat, család, de az ilyen drága, nagy felhajtással járó dolgokat nem szeretem. Mai világban abszolút ebbe az irányba ment el ez a dolog, óriási pénzeket költenek rá sokan, pedig nem ezen múlik milyen lesz a közös élet minősége. A rokonsággal úgy van, hogy azt nem lehet megtenni, hogy X-et meghívom, de Y-t nem, mert akkor szinte biztos a sértődés. Talán egyszerűbb, ha kihagysz mindenkit. Meg barátoknál sem hinném, hogy kötelező mindenkit visszahívni, aki téged meghívott, több év is eltelhet a két esemény közt, amíg nem is találkoztok. Szóval, ha nekem lesz is esküvőm, biztos nagyon szűkkörűt tartok.

ápr. 10. 10:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én jártam így is úgy is. Volt ahova nem hívtak meg és pont nem érdekelt, volt ahova nem hívtak meg és rosszul esett, mert amúgy tartottuk a kapcsolatot. Viszont ott igazából senkit nem hívtak meg, csak 1-2 nagyon közvetlen rokont, pár fő volt csak.


Szerintem sokkal rosszabb amikor "kötelező" elmenni olyan esküvőjére akit tulajdonképpen nem is ismersz.

ápr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Szolovjov ***** válasza:
100%
Én is örülök ha nem hívnak meg, de nem anyagi szempontból. Hanem mert utálok bulizni. Nem nekem valók az ilyen rendezvények. Én max pár emberes társaságban érzem jól magam. De az sem bulizás, táncikálás.
ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem az esett rosszul, amikor haverom nem hívott meg. Mondjuk ott tulajdonképpen nem volt nagy esküvő, csak családok és tanúk.


Rosszul esett, hogy bármi baj, nyűg volt akkor én hallgattam meg, hozzám jött aludni az éjszaka közepén. Aztán annyit nem mondott, hogy mikor házasodtak. Közben meg felkérte tanúnak azt a haverunkat akit mindig csak szidott...

ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Anita Esküvő válasza:
100%
Én imádok esküvőkre menni, de teljesen megérte, ha valaki kisebb volumen én gondolkodik és abba a körbe már nem férek be. Nem szabad ilyeneken megsértődni, teljesen felesleges energiapazarlás :)
ápr. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pár éve rokonának volt nagy puccos 400 fős lagzija. Utána találkoztam vele a városban és ott negédeskedett hogy ne haragudjak már blabla.... Én örültem hogy nem hívtak és nem kellett költeni egyébként nem is közeli rokonra
ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!