Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az előző melómból agresszív...

Az előző melómból agresszív viselkedés miatt rúgtak ki, még mindig indulatkezelési nehézségeim vannak, de most van új munkám és nagyon félek hogy itt is valakinek nekimegyek mert felidegesít. Mit csináljak, hogy nyugodt tudjak maradni?

Figyelt kérdés
Csúnyán káromkodok és verekszek sajnos ha valaki beszól vagy ki javít. Gyerekkori traumák miatt vagyok ilyen.

ápr. 10. 11:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
előző helyemen a főnököm vállát rángattam meg): és kiabáltam vele.
ápr. 10. 11:56
 2/16 Gossard ***** válasza:
97%
Menj pszichiáterhez, ez magától nem fog megoldódni.
ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépés egy pszichiáter meglátogatása lenne.
ápr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Nálam egy fokkal jobb, mert én csak felajánlottam, hogy akkor menjün ki. De nem rúgtak ki emiatt sehonnan. De nem is én kezdek b.szakodni. A másikkal. Mondjad, hogy menjetek ki és beszéljétek meg.
ápr. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus elég elsőkörben.
ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Pszichológus tud ezen segíteni, nem kell egyből pszichiáterhez menni.
ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Klinikai szakpszichológust keress fel. Ha nincs rá pénzed, a háziorvossal konzultalj, hogy TB alapon hová fordulhatsz. A pszichológus látni fogja, hogy szükséges-e gyógyszer, ha igen, továbbküld pszichiáterhez, ez is van TB alapon. Ott egy sor tesztet kitöltesz, beszélgetnek veled, felírjak a gyógyszert, x időnkent visszamész kontrolra, ahol megkérdezik, hogy fizikailag, lelkileg milyen változás van, tudsz-e aludni, a súlyod mennyi, etc. Közben meg folyamatosan terápiára jársz a pszichológushoz.

A papírokat amiket adnak a pszichiátrián a következő üzemorvosi vizsgálatra vinned kell, mert kérdezni fogják, szedsz-e gyógyszert, mit, mire és tudniuk kell igazolni, hogy a leletedet elolvasták és úgy nyílvánítottak alkalmassá.

Ne aggódj, kirúgni amiatt, mert gyógyszert szedsz nem rúghatnak ki, tehát ebbe nem kötnek bele. Amit mondasz/leadsz az üzemorvosnak, az ott marad, ő látja meg a követkrző üzemorvisok, ha ő felmond, a munkáltatód felé annyit jeleznek, hogy alkalmas/nem alkalmas.

Ahhoz, hogy nem alkalmassá nyílvánítsanak, valami nagyon durva dolognak kell veled történni, ami miatt szó szerint alkalmatlan vagy a munkára.

Ezejet azért írom, mert a terápia alatt fontos, hogy végig kitarts, ha benned van egy félelem, az befolyásolja a hozzáállasodat is, pl idő alatt akarsz gyógyult lenni, ezért nem működsz együtt.

ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
64%
Ne menj neki senkinek.
ápr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

"Gyerekkori traumák miatt vagyok ilyen" az a probléma hogy te erre kened azt, hogy egy gyenge jellemű ember vagy. Nem arra, hogy lusta voltál dolgozni magadon. Ösztönlény vagy.. ezen kéne változtatni.

Valaki beszól nem vered össze, ennyi. Engem mikor fogsz emiatt a komment miatt?


"Gyerekkori traumák miatt...." Jó ég... Melyik gyökér dumálta beléd ezt a baromságot, pont emiatt engedsz az indulatnak, mert ezt elhiszed. Gyenge vagy ennyi, erősödj meg.

ápr. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9%
Inkább ilyen legyen, mint aki nem tud kiállni magáért. Téged úgy is az ilyen mindenben belekötő meg mindent jobban tudó emberek fognak megtalálni.
ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!