Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha valakin nem...

Mit csináljak ha valakin nem tudok ki igazodni, hogy most jót akar vagy rosszat nekem?

Figyelt kérdés
Pasiról van szó.

febr. 11. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Konkrétan? ☺️
febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 éve beszélek azzal a pasival, munkája hát nagyon nem jó, lányokkal foglakozik olyan értelemben, de tök aranyos normális a pali neten, talizni akar velem én félek hogy első talin elrabolna. De amugy nem néznem ki belőle annyira, de mégis megvan bennem a félsz.
febr. 11. 09:14
 3/11 A kérdező kommentje:
az fura hogy bevalotta hogy mivel foglalkozik mert az ilyenek nem valják be nem?
febr. 11. 09:17
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Uhh. Lányokat dolgoztat.

Messzire kerülendő!


Nem hinném, hogy elrabolna, viszont az ilyen esetekben az szokott lenni, hogy addig csavarja a fejed, amíg majd szerelemből te is neki fogsz dolgozni. Ez a célja.

febr. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És van konkrétum, hogy még is mivel akarna rosszat vagy jót?
febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy ő nem erőltetne semmit majd én eldöntöm, mondtam neki hogy nem akarok olyat dolgozni azt mondta okés, ő nem erőlteti. Amugy taliznék vele ha tudnám, hogy tényleg nem rabol-e el? Mert amugy jó vele sztorizni sok mindenről el tudunk beszélgetni. Jó társaság szerintem.
febr. 11. 10:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenki így kezdi....egy tündérbogár...


Én szerény vélemény az, hogy ez még nagyon az eleje mindennek, és sok a kérdés a kétség, ne folytasd még könnyű az egészet otthagyni.

febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ismeretlenül, nő mivoltomból óvlak az ilyen alakoktól.

Ezek rafináltak, tudják jól, hogy mit hogyan kell csinálni...

Egy tali után úgyis lenne a következő, mert jól érzed majd magad a társaságában, szerintem.

Aztán onnantól szerintem még nehezebb lesz ebből kiszállnod.

Tudod írni,mondani mondhat bárki bármit, még azt is letagadják az ilyenek, hogy családos apák.


Jól gondold át, de szerintem te is tudod, hogy ez nem jó ötlet vele. Vannak normális Férfiak is, hidd el. 😊 (4-es voltam)

febr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom hogy van 1 kisfia
febr. 12. 04:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Legalább nem kiskorú? :)


Tudod, hogy nem tisztességesen keresi a pénzét, tudod, hogy van egy gyereke, nyilván van felesége is, vagy azt mondja, hogy nem élnek együtt, de attól a kapcsolat kettejük között biztosan van és lesz is!

Tudod, hogy nem lenne helyes, már az sem,hogy ilyennel beszélgetsz, bizalmat szavazol neki nyilván egy év alatt...

Miért szaladnál a vesztedbe?

febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!