Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy található meg az arany...

Hogy található meg az arany középút?

Figyelt kérdés
Jelenlegi életem egyik legnagyobb megrontója: túlgondolom, többet képzelek semmitmondó viselkedésekbe (egy egyszerű udvariassági formulát is képes vagyok túlértékelni) és mivel ezek kötik le a figyelmem, így gondolom a valós közeledést meg nem veszem észre. Hogyan lehetne ezen változtatni?

márc. 16. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22
márc. 16. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Sehol. Az arany középutat Gazsi felszedte és eladta a MÉH-telepen.
márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát félúton az ezüst út és a gyémánt út között keresd :)


Egyébként az én tanácsom az lenne, hogy a káros maximalizmust meg kell próbálni elengedni. Tapasztalatból mondom, tényleg az élet megrontjója. Érdemes meglátni, hogy ez csak illúzió, amihez feleslegesen kötődik az ember, és csak hátráltatja. Illetve a túlgondolásról szól inkább a kérdés látom, ott is némileg hasonló a helyzet, a saját egónk generálja, mert olyan fontosnak hisszük magunkat. Én is voltam ott ahol te, kérdező. Az tud segíteni ha meglátod és átérzed hogy a többi ember is csak esendő valaki, aki a saját boldogságáért küzd nap mint nap, és hogy igazából pár embert leszámítva a többi ember nem is fontos számukra. Tehát kicsit lazítani az emberekkel való viszonyodon ilyen téren is.

márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es nagyon jót ír! Minden szavával egyetértek!
márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!