Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted problémás, ha...

Szerinted problémás, ha valaki nyáron kb minden nap megiszik egy alkoholmentes sört?

Figyelt kérdés
ápr. 11. 23:12
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Én alkoholosat ittam nyáron majdnem minden nap🤷‍♀️ Valamelyik gyümiset vagy egy cidert, néha vettem menteset mert abból is van 1-2 finom íz. Szerintem ha csak ennyi van a háttérben, hogy a melegben jól esik valami hűsítő, nincs semmi rossz benne, ha mentes ha alkoholos. Nem lettem alkoholista, ahogy lehűlt az idő, nem vettem több sört, hanem teára váltottam.
ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Nem egészséges, ahogy más szénsavas, cukros üdítö sem.
ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Problémás abból a szempontból, hogy hülye, ha ilyesmire költi a pénzét. Sörnek nem sör, ha meg üdítőre van szüksége, abból lehet kapni ízletesebbeket is. Sőt, ihatna akár gyümölcslét is.
ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

Az alkoholmentes sör egy szénsavas, enyhén sörre emlékeztető ízű üdítőital.

De egyébként alkoholos sörből sem lenne sok napi egy doboz.

ápr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy...Az élet egyik apró öröme.
ápr. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Az alkoholmentes sörben is van alkohol, hiába van ráírva, és hiába mondják a reklámban, hogy nincs, bizony van benne. Ahogy amúgy rá is van írva a dobozra.
ápr. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen, rá van írva, hogy 0,0%

De amúgy eléggé hizlal, szóval baj.

ápr. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem, férjem pl csak a 0%-os radlereket issza. Gyűlöli az alkoholt.
ápr. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-as!

Ha valaki csinál valamit (pl a férjed 0%-os radlert iszik) akkor az egyértelmű, hogy nem problémás? Az nem lehet, hogy ő is hibát követ el ezzel? Én ismerek valakit, aki drogokat használ. Akkor ezek szerint az sem problémás?

ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
2022-ben minden egyes futásom után megittam egy rendes, alkoholos Staroprament, jobban működött, mint az izotóniás italok. Nyilván tudom, hogy dehidratál, de mivel azon a nyáron kb. végig 35 fok volt, eleve egész nap rengeteg vizet ittam, meg futás közben is. Fogalmam sincs, mit hiányolhatott akkor a szervezetem, ami abban a sörben megvan, mert sosem voltam nagy sörivó, jelenleg sem vagyok (ha iszok, akkor inkább egy fröccsöt kérek), de megerőltetőbb futás után éltem-haltam a staropramenért, és csak azért. A Dreher, vagy a Heineken nem kellett.
ápr. 14. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!