Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már olyan helyzetbe,...

Voltatok már olyan helyzetbe, hogy egy nő védett meg titeket?

Figyelt kérdés

Mármint egy másik nőtől, vagy akár egy pasitól?

Hogyan történt?

Mennyire volt ez nektek ciki?

Mit gondóltatok ezek után arról a lányról aki védelmébe vett?



ápr. 12. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fizikailag nem. De verbálisan többször is előfordult. Nekem nincs akkora szám, mint néhány volt kolléganőmnek. :-)

Utána négyszemközt megköszöntem neki.

ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az asszony mikor még udvarolttam neki és nekem jött egy német juhász a busz megállóba ő zavarta el bennem meghűlt a vér is. Mondjuk ennek már 25-éve.
ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag nem. De verbálisan többször is előfordult. Nekem nincs akkora szám, mint néhány kollégámnak (F!)
ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk minden kollega csendben van ha van vmi. Mert félnek belekeveredni bármibe is.


De volt olyan hogy az exem engem leszolt es bnőm védett meg es eléggé bele is taposott az exem egójába, egy pár jol célzott igaz mondattal. Az exemnek napokig is fájt.

(Késobb sajnos nem voltunk bnők mert azokkal állt össze akikkel én nem vagyok jóban)


De olyan is volt hogy autobalesetem után (2 bordam volt eltörve)egy másik exem nekem akart támadni. (A bordáim egyébként is kiszúrhatták volna a tüdőmet jelezték a dokik hogy szigoruan feküdnöm kéne míg nem forrnak össze..) Tesóm (lány)védett meg, nagyon kikelt magából.

ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na most mi a bajuk a lepontozoknak. A kérdésre válaszoltam. Igen védtek már meg lányok. Helyzet adta dolgok.
ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!