Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik eszközt használjátok a...

Melyik eszközt használjátok a leggyakrabban a hétköznapok során, és mi az oka hogy azt? Okosteló, tablet, asztali pc, konzol, laptop, vagy egyéb?

Figyelt kérdés

És miért pont azt?

Csupán kíváncsiság. :)



ápr. 12. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Laptop és okostelefon. Ez a kettő a legsokoldalúbb és legkényelmesebb számomra.
ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Itthon iPad vagy laptop, utóbbin dolgozom, előbbit meg jobban szeretem a nagy képernyő miatt, ha csak nyomkodni akarok valamit, itt irkálni stb. Városban mászkáláskor nyilván csak a mobil van nálam.
ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A tab nem helyettesíti a pc-t?
ápr. 12. 13:38
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Laptopot csak munkára használok. Gyakorlatilag mindenhez a telefont nyomkodom. Az iPad is csak porfogó már vagy 1 éve.
ápr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
79%
Laptop, mert azon dolgozom meg arról megy a zene meg a true crime doksik. Ezen kívül csak egy okostelóm van amit alap funkciókra használok de pl. írni nem szeretek rajta.
ápr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Normál asztali gépet használok. Eszembe sincs mobiltelefonnal szerencsétlenkedni. Az kb olyan mintha az ember az orrával lökdösné az egeret, körüményes béna, idegesítő.
ápr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
Tablet otthonn, számítógép a munkahelyen. A tabletet eleinte nem szerettem, de megszoktam.
ápr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Ja, a zenéről eszembe jutott, hogy nálam pl a Spotify az okostévén szokott menni, ha már okoseszközökről van szó, ma már a tévé is az.😃 Mert a laptopon nem szeretem, ha túl sok program van egyszerre megnyitva, így is lassan újat kell vennem, mert már kicsit nehézkesen kezeli a dolgokat.
ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Jah, meg amit a felsoroltakon kívül még sokat használok, az egy okosprojektor, nem tudom az számít-e. :D

#1 voltam

ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Van mind teló, laptop, pc.


Alapból PC-n asztalin dolgozok. Mert sokkal kényelmesebb, utálom a kis pados egeret, és a monitor is nagyobb. Ja és persze rá van kötve erősítő komolyabb hangfal rendszer is.


Egyébként gyakorikerdeseket tuti nem használom telefonon, mert agyhalott lennék mire egy hosszú szöveget begépelek, telefont csak pár soros üzikre használom.


Nagyon sokminden van amire praktikus egy mobilt, főleg ha gyorsaság a lényeg.

ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!