Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor szomorúak vagytok mi...

Mikor szomorúak vagytok mi segít h elmuljon ? Van pár tippetek ami bevált nálatok?

Figyelt kérdés

ápr. 12. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az alvàs segiteni szokott.
ápr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Zene hallgatás, séta, csoki, egy jó fürdő stb szóval valami olyan tevékenység amiben egyedül jól érzed magad. Tapasztalatom szerint engedni kell magadnak átélni a szomorúságot és akkor fokozatosan magától elmúlik de mindenképpen érdemes lekötni magad valamilyen tevékenységgel.

Nekem volt olyan, hogy rossz kedvem, volt, elkezdtem zenére takarítani, átrendeztem a szobát, a végén már táncoltam, kitáncoltam a szomorúságot 😥🤨😊😀

ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Nekem az alvás pont az ellenkezőjét váltja ki. Amikor felébredek hirtelen eszembe jut, hogy újra itt vagyok a valóságban, nem egy rossz álom volt. Hirtelen keresem azt, aki már nincs velem.


Séta, takarítás, pakolászás, zenehallgatás, nekem ezek váltak be.

ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Mindenképp elmúlik. Nem maradsz úgy. Ameddig meg szomorú vagy, azzal nincs semmi baj. Nem kell az érzések elől elmenekülni.
ápr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Nincs.
ápr. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
13%

Én nekem 2 bevált módszerem van.

Ha fáradt vagyok és lusta is akkor nézek olyan videókat ami tele van mindenféle ökörködésekkel meg jó agyilag lezsibbasztós tartalmakkal, azok annyira elterelik a figyelmem a gondokról ami miatt kivagyok hogy feldobnak és annyira lefáradok agyilag is már hogy nem kattogok a gondjaimon és egy jót alszok utána ami még inkább segít.


A másik ha nem vagyok fáradt akkor a hobbimmal ütöm el az időmet akkor az agyammal inkább arra fókuszálok és nem gondolok addig sem arra mi elszomorít és ez tök jól kikapcsol.


Még egy recept, ha sok az itthoni teendőm akkor abba merülök inkább bele.


De néha van amikor beülök az autóba benyomok pár jó zenét és csak úgy megyek egy nagy kört a környéken. Bár ezt ritkán teszem mert drága az üzemanyag meg sokszor a környéken vezetők hülyeségei felbosszantanak ami inkább ront a helyzeten, úgy hogy ez nálam már ritka.

ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%
Mostanában a produktív elfoglaltság. (pl sport)
ápr. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%
Zene. Megélem a szomorúságot, pl szomorú zenét hallgatok. Majd olyat, ami zúzósabb, ezzel levezetem a feszkót és eljön egy felszabadult pillanat. Ekkor jöhetnek a vidámabb zenék.
ápr. 13. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%
Finom hideg sör,de csak a rekeszes.12 liter folyékony boldogság.
ápr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Kár, hogy lepontoztátok azokat a válaszokat akik megélik a szomorúságot. Megélik és nem magukba folytják. Szomorú zene, sport, vezetés, takarítás ez mind mind jó ötletek. Ők jól csinálják!!!
ápr. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!