Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 30 évesen az ember már öreg...

30 évesen az ember már öreg és sok mindenről elkésett?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 18:58
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Honnan szeditek ezeket a hülyeségeket?

Kb. harmadjára kezdem "elölről". 38 leszek. Annyi lehetőség van előttem, hogy nem számolom.

Sajnálom, aki ezen a szinten van.

De ez súlyos önbizalomhiány. Borzalmas lehet az a közeg, amiben vagy, ha ilyeneket állítanak.

ápr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a baromságot én is gyűlölöm...nevetséges ez amikor rámondják ezt a 30 évesekre.


nagy szerencsére ezt csak ezen az oldalon olvasom...

ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

De akik azon a szinten vannak, hogy nincs más lehetőség, csak hogy itt kérdezzenek, azok a való életben lévő hülyeségeiket teregetik ide.

És rengeteg ilyen van.

ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Max az ókori Egyiptomban volt így, ahol az átlagéletkor tényleg 30-35 év körül mozgott (bár az ilyen kérdéseknél mégse tudom, hogy mire gondolnak az ezen merengők...)
ápr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
A homoszexuális világban már simán azt mondják öreg vagy ,de pedig nem így van.
ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Focisztárnak már öreg vagy.


A saját életedért egyedül csak te vagy a felelős. Olyan lesz az életed, amilyet csinálsz magadnak.

ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj a szüleim 35 és 37 évesek voltak amikor születtem, szóval remélem nem :)
ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
4, Ezeket a faxságokat honnan veszitek? 35 évesen akkor sem volt öreg az ember. Az még csak az emberélet útjának a fele volt kb.
ápr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen
ápr. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szolovjov ***** válasza:
Hát pl MotoGp versenyző ilyen ,,öregen" már nem lehetsz. Vagyis igen, de lassan a visszavonuláson jár az eszük. Mennek nyugdíjba :)
ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!