Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek sok esetben miért...

Az emberek sok esetben miért várják el a segítséget ha utána egy köszönömöt nem mondanak?

Figyelt kérdés

Kollegáimnak végigvittem egy-egy pályázatot 2021-től mostanáig. Egyik se vette arra se a fáradtságot, hogy aláirja a papírokat ha szükséges volt. Ha szóltam, hogy hiánypótlás jött, reakció az egyiktől: leszrom.

Most hogy vége lett, egyik se mondott annyit se, hogy köszönöm. Nagyon rosszul esett. Viszont az egyik most egy rokona pályázatát is rám akarta sózni, meg hogy rohangáljak a papírokkal ide oda nekik. Nemet mondtam. Természetesen nem pénzt várok senkitől, csak egy normális szót.


Én tényleg soha senkitől nem kérek semmiben segítséget, ellenben mindenkinek mindig ugrok, segítek, meghallgatok másokat, tanácsot adok.

Aztán szinte senki tényleg meg se köszöni.


Nálam betelt a pohár.


Hogy lehetnek ilyenek az emberek?



ápr. 16. 10:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#9 Bárcsak így tettem volna.
ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem segítesz, hanem hagyod kihasználni magad. A kettő nem ugyanaz.
ápr. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Magyarok vagyunk...
ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!