Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki nem fürdik sokáig,...

Ha valaki nem fürdik sokáig, mondjuk 2-3 hétig és utána egyszer lefürdik, utána még mindig olyan, mintha nem fürdött volna?

Figyelt kérdés

márc. 6. 07:26
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát max ha a ruháját koszosan veszi vissza :D annak meg semmi értelme.
márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Bár kell hozzá hajmosás is, vagy ha addig fogat se mosott, akkor az is. Meg persze amit az első is írt.
márc. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk egy gyors; 3 perces villámzuhany nem biztos,hogy elegendő ilyen esetben.De ha valaki alaposan lecsutakolja magát,akkor az megtisztul rendesen.
márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#2

A fogmosást szerintem ne keverjük már ide, kábé semmi köze a fürdéshez. (Helyesebben "lefürdéshez" :D)

márc. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attol meg azonnal lejon a szappantol az izzadsag, szar, hugy, csak a boret radirozni kell esetleg, kulonben galacsinokban jonnek az elhalt hamsejtek.

Nem, nem probaltam.

márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4-es, a szájszaghoz van köze és attól is lehet büdös valaki.
márc. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Hát ez az: fürödhet valaki naponta is akár, de ha a reggeli fogmosást szkippeli, akkor az ugyanolyan kellemetlen a környezetének mintha szúrós izzadságszaga lenne.

És fordítva: vannak akik betartják a napi 2x fogmosást, de a napi tusolásra nincs lehetőségük/idejük, esetleg lusták hozzá.

márc. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aki 2-3 hétig nem fürdik ott a lakás/ház is hasonlóan igényes lehet . én jártan népeséknél villanyt szerelni 3 órát voltam bent de ennyi elég volt hogy népes szagom legyen , sőt az autót is átjárta a szag
márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!