Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy a sznobok...

Az normális, hogy a sznobok között jobban érzem magam, mint a prolik között?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, hogy ez egy nagyon nagy kijelentés és nem is lehet kettő skatulyába besorolni az embereket, de úgy érzem, ha nem akarok órákig beszélni róla ez a legegyszerűbb és leglényegletörőbb.

#ember #sznobizmus #ember típusuk
ápr. 16. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
teljesen normális, bár nem tudom kik a prolik és a kik a sznobok.
ápr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szerintem tudsz találni pontos leírást 😁
ápr. 16. 14:07
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
A proli aki energiaitalt iszok és böfög? A sznob meg operába és koncertekre jár?
ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Többek között, de ha mondhatom ezt ez nem ennyire egyszerű…
ápr. 16. 14:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért éppen a sznobok? Miért nem az értelmes intellektüel?
ápr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy aprócska kérés: maradj a jelenlegi sznob cimbijeid között, a normális emberkéket meg hanyagold. Mindenkinek akkor teszed a legjobbat-tudod emberbaráti szeretetből a többiek érdekében.
ápr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Nagy divat lett régebbi kifejezések ujbóli használata, persze rosszul. Pl: proli, boomer... A proli szónak nincs pejoratív jelentése csak munkást jelent, vagyontalan polgárt. Függetlenül attól, hogy te mire használod.


Tehát, ha jól értem azok között nem érzed jól magad akik tisztességes kétkezi munkával keresik meg a pénzt. Viszont akik úgy tesznek mintha pénzesek lennének (közben nem) és ki tudja honnan van a jövedelmük (anyu-apu adja, lopnak, adótcsalnak stb) azok között jól érzed magad. Mint például gucci-s cigányok mercivel vagy 20 éves szétrohadt bmw-vel, affektáló, bort lötyögtető-szaglászó újgazdagok, közben meg nem volt könyv a kezükben 20 éve vagy soha, akik azt hiszik, hogy űrhajóval éjszaka kell leszállni a napra, mert akkor nincs meleg csak sötét van. Gratulálok.

ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7. Na te nagyon sötétben tapogatózol… ☠️
ápr. 16. 14:34
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerinted. Javaslom nézz utána mit jelent a sznob és proli kifejezés.
ápr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az egyszerű hétköznapi embereknek: https://www.youtube.com/watch?v=dRUL6xJWtik
ápr. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!