Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy a sznobok...

Az normális, hogy a sznobok között jobban érzem magam, mint a prolik között?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, hogy ez egy nagyon nagy kijelentés és nem is lehet kettő skatulyába besorolni az embereket, de úgy érzem, ha nem akarok órákig beszélni róla ez a legegyszerűbb és leglényegletörőbb.

#ember #sznobizmus #ember típusuk
ápr. 16. 13:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Miért kéne újból utána néznem? Konkrétan annak az ellentéte amit leírsz…

Nagyon remélem, hogy 60 éves lehetsz azért nem tudsz kirugaszkodni ebből a régi időkben használt nyelvezetből, mert ha fiatal vagy akkor az még szomorúbb, hogy nem tudod mit jelentenek a szavak

ápr. 16. 14:40
 12/14 anonim ***** válasza:

Sznob: A szellemi élet kiválóságait utánzó, hozzájuk dörgölődző és kifinomultnak, nagyon műveltnek látszani akaró személy.


Nem az ellenkezőjét írtam ennek. A szövegértéseddel gondok vannak, látszik még nem végezted el a középiskolát.

ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Valóban, nem abba kötöttem bele, hogy rosszul használod a sznob szót, hanem, hogy nagyon régi módian használod a proli szót.
ápr. 16. 14:46
 14/14 anonim ***** válasza:
A sznob, az igazából proli. Szinonimák, csak kicsit más az anyagi helyzetük. Az ellentéte az intelligens ember.
ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!