Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy élnéd meg a következő...

Hogy élnéd meg a következő világlezárós pandémiát, mondjuk ha 5 év múlva ilyenkor indulna? Tegyük fel, nagyobb lenne a halálozási rátája mint a covidnak. De nem is a betegség érdekel, hanem hogy a lezárás hogy érintene!

Figyelt kérdés

Én egyfelől nem örülnék, mert tuti azt érezném, mint a covid alatt, hogy sose lesz vége, meg hogy sose lesz már a régi világ, mikor bárhová mehettem maszk nélkül...


De másfelől meg sajnos örülnék... Jöjjön csak a vilagégés! Mindenki aki teheti, dolgozzon otthonról. Legyen csak mindenki összezárva a mélyen tisztelt családjával. És hadd keljenek fel az összeesküvés elméletesek a kormányok ellen az oltás miatt!


De nem az én veleményem a fontos, a tiétek érdekel!


ápr. 16. 15:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
18%

Várod már? Még az is lehet hogy a magas átoltottság lesz az alapja amire olyan büszke vagy, csak bevetik mellé az új generációs technikát is! Csuda dolgokra képesek az emberek!


[link]

ápr. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
22%
Beteg elme, akinek tetszettek a lezárások. Ajánlom a 2 méltán híres covid dokumentumfilmet megnézni (Monopoly, Új norma), hogy mennyi családot, megélhetést, életet tönkrettek..
ápr. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
12, de az emberiségnek nem beteg az elméje akik bedőlnek a trükköknek, pszichopatáknak hisznek, leoltják magukat ezekkel a sz@rokkal okozva maguknak krónikus betegséget és halált? Nem érzed azt hogy a kereslet és a kínálat találkozik? Ennek fejében a mérhetetlen tudatlanság és a tájékozódás hiánya. A legtöbb ember szerint most is minden rendben van. Majd a következő plandémiánál meglátjuk, vagyis nem mindenki.
ápr. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%

#12

Az én munkámnak pl kifejezetten jót tett, nem gondolom hogy beteg elme aki örül annak ha felértékelődik a munkája (digitalizálással, online tartalmakkal foglalkozom)

ápr. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
#14 Gratulálok! Csak egy dolgot felejtesz el. 8 milliárdan élünk a Földön, nem csak te egyedül. Globálisan kellene nézni az akkori helyzetet, nem beszűkült látókörrel csak a saját életedet. Ott a 2 dokufilm, visszatekintésnek. De hát, úgy fest luxus lett együttérezni másokkal..
ápr. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
65%

#15

Nyilván nem csak én egyedül, de a kérdés itt az volt ki hogy élné meg. Én pozitívan, sajnálom.

Ugye tudod, hogy nem rajtam múlt hogy legyen-e covid és nem én zártam le mindent? :D

Ez kicsit olyan logika hogy edd túl magad csak mert az afrikai gyerekek éheznek… nem segít rajtuk az ha együttérzésből nekem is rossz lenne.

ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
#16 Részemről meg az a logika van, hogyha megpróbálhatok tenni az embertársaimért, akkor meg is próbálok. Egy kis szellő mit sem ér, de a tornádó mindent visz alapon más lenne a világ. Más az ember hozzáállása, ha még nem ölték ki belőle az emberséget. Ezért kellene szembenézni azzal, mi történt akkor globálisan. De akinek tetszett, az nyilván nem fog. Nem téged hibáztatlak, de ha pozitívan élnéd meg a lezárásokat, szereted, ha irányítják az életed. Van ilyen, bár én nem lennék rá büszke, mert így manipulálható vagy.
ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
65%

#17

Nem szeretem, ha “irányítják az életem”, de nem éreztem irányítva magam. Otthonról dolgozhattam és fontosabb lett a munkám, ezek tetszettek, más meg nem változott az életemben. Szerencsére a természetbe kimenni, sportolni nem volt tilos a lezárások alatt, így nem sok hatása volt rám a dolognak, se a covid előtt se utána nem szerettem/szeretek tömegrendezvényekre meg bulikba meg ilyen helyekre járni, nekem édesmindegy mi van ezekkel.

ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

#18 Lehet nem érezted magad irányítva, hiszen tudomást sem akartál (továbbra sem akarsz) venni, hogy mi történt globálisan. Kit érdekel a tömegrendezvény?! Ennyire nem érted a lényegét? Én arról beszélek, mennyi embert tettek tönkre. Mennyi ember vonult ki az utcákra globálisan, az arcukba könnygázt, meg vízágyút kapva, hogy engedelmeskedjenek. Mennyi ember veszítette el a munkáját, megélhetését, családját. Mennyi ember állt ki, miattad is.

Köszi amúgy, hogy az kapja a lepontozást, akinek számítanak az embertársai. Szép kis tükör ez a társadalmunkról...

ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
49%
19, Biztos a társadalom a hibás, mert unja az összeesküvés-elmélet hívőket. Nekem már tele velük a hócipőm, ahogy magyarázzák, hogy mennyire nem lát sok ember semmit az egészből. Habzó szájjal fröcsögnek az oltás meg kb. minden ellen és közben éreztetni akarják, hogy ők mennyivel műveltebbek, okosabbak, tesznek a társadalomért, ők nem birkák. Ja, teszem hozzá a környezetemben ezeknek az embereknek jó, ha érettségiig sikerült eljutni (a nagyobb részének a 8 általános van meg) annyira okosak, tanultak intelligensek.. Szóval igen, kicsit nehezen veszi be az emberek gyomra az ilyen kommenteket.
ápr. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!