Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy élnéd meg a következő...

Hogy élnéd meg a következő világlezárós pandémiát, mondjuk ha 5 év múlva ilyenkor indulna? Tegyük fel, nagyobb lenne a halálozási rátája mint a covidnak. De nem is a betegség érdekel, hanem hogy a lezárás hogy érintene!

Figyelt kérdés

Én egyfelől nem örülnék, mert tuti azt érezném, mint a covid alatt, hogy sose lesz vége, meg hogy sose lesz már a régi világ, mikor bárhová mehettem maszk nélkül...


De másfelől meg sajnos örülnék... Jöjjön csak a vilagégés! Mindenki aki teheti, dolgozzon otthonról. Legyen csak mindenki összezárva a mélyen tisztelt családjával. És hadd keljenek fel az összeesküvés elméletesek a kormányok ellen az oltás miatt!


De nem az én veleményem a fontos, a tiétek érdekel!


ápr. 16. 15:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
65%

#19

Te nem érted ennek a kérdésnek a lényegét. Itt most nem az a téma, hogy “mindent számításba véve mit gondolsz a lezárásoknak az emberek többségének életére gyakorolt hatásaival”, hanem az a kérdés hogy kit hogyan érintene. Engem pozitívan-semlegesen érintene, akkor is ha a fejed tetejére állsz.

Sajnálom azokat akiket viszont negatívan, de mivel nem én hoztam a korlátozásokat ezért eltörölni se tudom, nem tudom mit vársz tőlem, miért nekem kellene megoldanom ezt, vagy pedig azt hazudni(?) szolidaritásból hogy nekem is rossz lenne.

ápr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de pont te játszod magad, hogy az összeesküvés hívők így meg úgy, mintha te bármivel is okosabb lennél. Te nem vagy hajlandó szembenézni azzal, hogy mi történt akkor. Márpedig az említett 2 dokufilm nyersen eléd tolja. Azt meghazudtolni nem lehet. Csak ennyit kellett volna tenned az emberekért, MAGADÉRT. Jusson majd eszedbe a következő pandémiánál, hogy te ezt szeretted volna... Én itt befejeztem. Minden jót.
ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
48%
Hol játszottam bármit? Szerintem valakivel összekeversz 😄
ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk a #20-as válaszodban. Annyi a bibi, hogy félre is vezeted az embertársaidat. Téveszmékkel jössz, te lettél konteós.


Eközben évek óta kivesézi a tv, rádió, újságok.


Lássunk pár példát, nézd milyen őszinte az elit.


"Harari, akárcsak főnöke, Klaus Schwab, a negyedik ipari forradalomról beszél, s ennek lényegét egyformán az ember és a számítógépek összekapcsolásában látják. Harari a Homo Deus című könyvében részletesen taglalja, hogy jön létre a holnap transzhumanista embere (én inkább robotembernek nevezném), akit génjeiben manipulálnak, aki nanorobotokat hordoz a testében, akit mesterséges intelligencia (MI) irányít, akit laboratóriumban tenyésztenek és nem anya hordja ki. Ezzel kapcsolatos egyik megjegyzése: „A Covid azért kritikus, mert ez az, ami meggyőzi az embereket, hogy elfogadják, hogy legitimálják a teljes biometrikus megfigyelésüket.”" - Hoppá! Mihez is szoktatnak hozzá?


"De idézzük ezzel kapcsolatban Hararit: „Egy új idegen intelligencia szállta meg az életünket, de nem egy távoli bolygóról, hanem a laboratóriumokból. Mesterséges intelligencia. És ez valami újdonság. Megváltoztatja a világot, mert minden korábbi információs technológiától eltérően képes önálló döntéseket hozni. Képes elemezni minket. Meg tud hackel­ni minket. A történelemben először válik lehetővé, hogy feltörjük az embereket, és ezáltal soha nem látott mértékben manipuláljuk őket. És mi nem tudjuk, hogyan kezeljük ezt.”"

"És további kedves dolgokat is mond a szép jövőről – vagy jelenről? – Harari. Azt mondja: „Te egy báb vagy. [Az algoritmus] manipulálni tud téged; érzelmileg tud befolyásolni. Az elmúlt húsz évben a világ legokosabb emberei és a világ legjobb technológiája azon a problémán dolgozott, hogyan lehet az embereket feltörni [ez a kedvenc szava, a »feltörés« – F. T.] és irányítani a képernyőkön, okostelefonokon keresztül.”" - Ez itt akkor nem összeesküvés elmélet, hanem konkrét összeesküvés. Tömegmanipuláció. Nem én mondom, hanem ők ismerik be.


Harari másik „nagy” gondolata, hogy a mesterséges intelligencia feleslegessé teszi a hagyományos értelemben vett munkát, s ezáltal az emberek döntő többségére egyszerűen nem lesz szükség. Röviden ezt így fogalmazta meg egy helyütt: „Nincs szükségünk a lakosság döntő többségére.” Bővebben is kifejtette: „A legnagyobb kérdés, hogy mit kezdjünk ezekkel a haszontalan emberekkel. A probléma inkább az unalom, és az, hogy mit kezdjünk velük, amikor értéktelenek. A legjobb tippem a drogok és a számítógépes játékok kombinációja.” „A legtöbb ember gazdaságilag haszontalan és politikailag tehetetlen lesz. […] kezdünk látni egy új emberosztályt. A haszontalan osztály.” - Hú, de jó lesz, tapsikoljunk.


[link]


"Klaus Schwab egy néhány évvel ezelőtti nyílt beszélgetésben azt mondta, hogy az új korszak politikai elitje már az ő tanfolyamairól kerül ki, s kiváló példaként nevezte meg Justin Trudeau kanadai miniszterelnököt, aki szerinte a jövő politikusgenerációjának egyik legjobb képviselője, s úgy tudja, kormánya tagjait is a WEF-ben tanult alapelvek mentén választotta, választja ki. És ebben nem téved az elnök.


A tanfolyam ma is tart, tehát idestova lassan húsz éve (!). Vajon hányan vagyunk, voltunk, akik tudtunk erről bármit is? Ez aztán tényleg a háttérben zajlott, a nyilvánosság és a közvélemény teljes kizárásával – akárcsak a Bilderberg-ülések –, de közben 1200-1300 személy végezte el a WEF fejtágítóját, világrendet átalakító képzését. Eddig – mert a képzés folytatódik tovább." - Ha a jelen miniszterelnökei YGL diákok, akkor nem összeesküvés elméletről beszélünk, hanem összeesküvésről. Orbán pl. 93-as diák.


[link]


4 év telt el, az elit korrekten elmondja a dolgokat, mégis azt állítod be hülyének, aki felfogja. Pedig láthatod, nem én szövögetek meséket a tényekhez. Neked kéne kicsit jobban képben lenni talán.

ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
61%

24, Te látnád át a világ dolgait?

Ne nevettess, azt sem veszed észre, hogy két külön emberrel beszélsz, nincs is több hozzáfűzni valóm ehhez, ha még 20 cikket belinkelsz sem. :)

ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
60%

#24

Ne rajtam verd már le azt amit más írt…. A 20-as válasz nem az enyém, én a 21-est írtam.

ápr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen mindegy, hány emberrel beszélek. A lényegen nem változtat, ha ugyanaz az álláspont. Itt Gyakorin az is megesik, hogy 1 ember írkál több fiókból.. Azért vicces, nem? Mikor szembesítve van vele az ember, hogy milyen őszintén beszél arról az elit, hogy az összes politikust ők tették a jelenlegi helyükre, tömegmanipulációt alkalmaznak, a saját megfigyelésünkhöz szoktattak hozzá covid alatt, hasznontalan rétegé és génmódosított, transzhumán lényeké a közeljövő, akkor rögtön menekülőre kell fogni. Mindenki átlátja a világ dolgait, akit kicsit is érdekel, hiszen látjátok, beismerik mit tesznek velünk, csak fel kell fogni. Minden jót kívánok.
ápr. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol leszek 5 év múlva...
ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
60%

#27

Ja hát végülis biztos mindegy, én is mindjárt elkezdelek szidni amiatt amit valaki más írt, nem is te…

ápr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!