Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől függ az, hogy valaki...

Mitől függ az, hogy valaki lázadóvá válik, valaki meg nem, azonos környezetben?

Figyelt kérdés

Rám is keményen szóltak, ha valamit nem csináltam meg, mára ezek nekem mind természetesek.

De pl a testvérem homlokegyenest más, ő inkább felfordul, mintsem azt csinálja, amire kérik, amit elvárnak. Kb a falra mászik a környezete tőle, ahol megjelenik.

Nem kivételeztek egyikünkkel sem a családban.


ápr. 17. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség.
ápr. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

"Kb a falra mászik a környezete tőle, ahol megjelenik."


Tévedsz:D csak te. Meg a repülő majmaid:D

ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2+ "Rám is keményen szóltak, ha valamit nem csináltam meg,"


Hazugság. Ha csak egy picit hangosabban szólt neked a testvéred, már ököl volt érte a "jutalom". Még akkor is ha ippeg az életedet mentette meg, mert olyan ostoba voltál. Ez az "alternatív" valóság.


"a testvérem homlokegyenest más, ő inkább felfordul, mintsem azt csinálja, amire kérik"


Igy van. Sosem voltam hajlandó becstelenségre, sem más taposására, sem egyebekre-amit kellett volna tenni.

ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*Sosem voltam hajlandó becstelenségre, sem más taposására, sem egyebekre-amit kellett volna tenni. Inkább hagytam, hogy agyon verjenek.
ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mit is mondtál egykor? Mi is a dolgom? hogy téged szolgáljalak?:D


Na arra várhatsz-ezer évig is.

ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kötnyezet kb. a családig azonos.

Ahogy az óvoda, iskola, egyetem, munkahely más lesz, máris alakulhat másfelé a személyiség.

De a közösségi médiában lévő tartalmak, érdeklődési kör is befolyásolja. Engem pl. a bőrápolás kezdett érdekelni. A család szerintem semmit nem ken az arcára. Nekik így jó. De ha engem akarnak meggyőzni, hogy jó vagyok én is úgy, ne tegyék rá semmit, szerinted hányféleképpen osztanám ki őket?

Lehet éppen béna a példam, de a lényeg kiszűrhető.

Válasz a kérdésedre.

Egy környezet nem hajszálpontosan ugyanazokat az embereket jelenti.

ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt, mert figyelmetlen voltam:"Nem kivételeztek egyikünkkel sem a családban."


Orbitális hazugság.

ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

3 pipás, neked úgy ampakk valami mentális kattanásod van...

Inkább regisztrálj valami önfejlesztő csoportba, ahol tanácsokat ADNAK NEKED.

ápr. 18. 07:40
 9/9 anonim ***** válasza:

És kb. eddig terjed az értelmed. Azért nem megy be. Nem akarod látni. Mert akkor gondolkodni kellene hozzá.

Melyik részével nem értesz egyet?

ápr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!