Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erkölcstelen amit csinálok?

Erkölcstelen amit csinálok?

Figyelt kérdés

Meghalt a szomszéd öregasszony 1 hónapja, elitta az agyát, az utóbbi pár hónapban mi gondoskodtunk róla kb, a kutyájáról, akit most örökbe is fogadunk, illetve folyton elesett, át kellett rohangálni hozzá egész nap..

A hozzátartozói Amerikában élnek, és gyakorlatilag 5 évente jártak haza 1 hétre

Azt mondták hogy ha kell valami a házból nyugodtan vigyük át, mert ők úgy sem tudják kivinni

Találtam is egy ipari drága porszívót, amit eladtam mert nagyon kellett a pénz..

Rosszul érzem magam miatt, még így is elvileg hogy meg lett engedve, úgy érzem hogy más ember halálából hasznot huzok

Mit gondoltok?


ápr. 17. 12:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
igen.
ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha a hozzátartozók megengedték akkor rendben van szerintem.
ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Megengedték, nincs vele gond.
ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Nincs gond vele szerintem sem. Megengedte akinek kell, a többi ne érdekeljen.
ápr. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, ha ők azt mondták, hogy vidd, ami kell, akkor szerintem sincs ezzel semmi baj.
ápr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
jól tetted
ápr. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Metionin ***** válasza:
94%
Szerintem nem, mert megengedték.
ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Azért remélem, nem csak szóban mondták ezt neked, mert ha előkerül valami másik ági rokon, és elkezd téged baszogatni, hogy hol a családi ezüst (amit amúgy meg ő vitt el), akkor bajban leszel.
ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is rendben van a dolog, főleg, hogy örökbe fogadtátok a néni kutyáját. Azért annak is van költsége. Egy régi, használt ipari porszívó meg mennyit ér? 30-50 ezer maximum? De azért jobb egyeztetni a családtagokkal írásban a konkrétumokról, hogy ne legyen baj belőle.
ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy valamit átviheted, megengednek használni nem egyenlő azzal, hogy egy tárgy eladható is.
ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!