Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erkölcstelen amit csinálok?

Erkölcstelen amit csinálok?

Figyelt kérdés

Meghalt a szomszéd öregasszony 1 hónapja, elitta az agyát, az utóbbi pár hónapban mi gondoskodtunk róla kb, a kutyájáról, akit most örökbe is fogadunk, illetve folyton elesett, át kellett rohangálni hozzá egész nap..

A hozzátartozói Amerikában élnek, és gyakorlatilag 5 évente jártak haza 1 hétre

Azt mondták hogy ha kell valami a házból nyugodtan vigyük át, mert ők úgy sem tudják kivinni

Találtam is egy ipari drága porszívót, amit eladtam mert nagyon kellett a pénz..

Rosszul érzem magam miatt, még így is elvileg hogy meg lett engedve, úgy érzem hogy más ember halálából hasznot huzok

Mit gondoltok?


ápr. 17. 12:56
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az örökösök azt mondták, nekik nem kell, a tied, szolgáld ki magad - te meg pontosan ezt tetted. Most az, hogy nem üzembe állítottad a porszívót, hanem pénzzé tetted, nem különbség. A leszármazottak valószínűleg úgy is ki fogják dobni, eladják vagy szétosztják az ingóságokat. Ilyenkor ez a normális, én nemrég temettem el a saját nagymamámat, és ami számomra fontos tárgy, és az övé volt (nem, nem a porszívója, nyugi :D Hanem pl. a macis kanalam, amivel ettem nála gyerekként), vagy számára volt fontos (és még ez sem a porszívó, hanem pl. az anyukájától kapott fülbevaló), azt elvittem, eltettem, minden mást, dunnákat, fonalakat, befőtteket, bútorokat meg rábíztam nevelőapámra, aki a környéken lakik, hogy juttassa el olyanokhoz, akiknek kell. Ezt értsd úgy, hogy ha a széket nem ülésre használják, hanem felhasogatják és begyújtanak vele, akkor is legalább volt valami haszna. Nálad szerintem ugyanez a kategória a porszívó. Megengedték, neked adták, hasznodra fordítottad. Ez teljesen rendben van.

Értem egyébként, hogy miért érzed magad furán emiatt, de hidd el, nem kell, én a te esetedre pláne racionálisan tudok tekinteni mert se téged, se a szomszéd nénit nem ismertem, és a porszívók sem állnak túl közel a szívemhez, hidd el, rendben van, amit csináltál.

ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!