Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Erkölcstelen amit csinálok?

Erkölcstelen amit csinálok?

Figyelt kérdés

Meghalt a szomszéd öregasszony 1 hónapja, elitta az agyát, az utóbbi pár hónapban mi gondoskodtunk róla kb, a kutyájáról, akit most örökbe is fogadunk, illetve folyton elesett, át kellett rohangálni hozzá egész nap..

A hozzátartozói Amerikában élnek, és gyakorlatilag 5 évente jártak haza 1 hétre

Azt mondták hogy ha kell valami a házból nyugodtan vigyük át, mert ők úgy sem tudják kivinni

Találtam is egy ipari drága porszívót, amit eladtam mert nagyon kellett a pénz..

Rosszul érzem magam miatt, még így is elvileg hogy meg lett engedve, úgy érzem hogy más ember halálából hasznot huzok

Mit gondoltok?


ápr. 17. 12:56
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Hát igazából ők kb Amerikában tartózkodnak és konkrétan az idős néni halála után egy héttel mert jöttek emberek megnézni a házat, hogy megvennék.

Állítólag ha nem hozzuk át akkor az új vásárló kezébe kerül minden berendezés

ápr. 17. 13:32
 12/21 anonim ***** válasza:
93%
Jol tetted. Kifejezetten ezt kertek. Tudod milyen draga volt elvitetnem a szemetet egy hozzamtartozo halala utan?? Egy nagy majdnem hibatlan borkanapet kanapet dobattam ki 70 ezerert kb egy eve. Emeleten cipeltek le. Gyakorlatilag szivesseget teszel nekik,ha eladod mindenet es kevesebb az ingosag.
ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
92%

Az örökösök ugyanúgy eladnák, vagy csak úgy odaadnák valakinek - mint ahogy tették is, neked adták oda.

Annak idején én némettől vettem házat, ők hazaköltöztek. Itt hagyták a komplett szobabútort ingyen. Azt mondta, a hazaszállítás drágább lenne, mint új bútort venni Németországban. Megköszöntem nekik, és kész.

Ebben semmi erkölcstelen nincs.

ápr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is jól tetted, megengedték, onnantól, hogy elviszed, már mindegy, hogy otthon használod, szétvered, vagy eladod. Pláne, hogy gondoskodtatok róla. Valszeg pont ezért is mondták, hogy szolgáld ki magad. Illetve bocsánat, de a néni után eltakarítani a rokonok dolga, tehát ezzel is kevesebb a dolguk, amitől te már megszabadítottad őket.
ápr. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
Megengedték, nem elloptad így nincs vele baj.
ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Nekik nincs rá szükségük, neked meg segítség volt, és még meg is érdemled a segítséged okán.
ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
89%
Megdolgoztál érte, ez a legkevesebb.
ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek a többiekkel; a hozzátartozóknak nem kellett, és megengedték, hogy vidd, amire szükséged van. Onnantól az már a tiéd, nem kell emiatt rosszul érezned magad.
ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Ők engedték meg, tehát nincs vele semmi baj. Egyébként meg szívességet tettél nekik, azzal is, hogy ránéztél, elláttad a nénit meg a kutyát, meg azzal is, hogy annyival kevesebb gondjuk lesz a ház kiürítésével.

(Most nemrég pakoltam ki lakást, nagy meló, ha nem akarsz mindent akár hónapokig tárolni, hirdetgetni, ezmégmegvan stílusú emberekkel foglalkozni, akkor örülsz ha ingyen elviszi a nagyját valaki normális.)

ápr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megfognak kérni a lakás kiürítésére is, tehát találd ki, hogy ilyen esetben mennyiért vagy hajlandó ezt megcsinálni nekik. Konténer rendelés stb.
ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!