Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választani kéne, inkább a...

Ha választani kéne, inkább a meleg időt bírod, szereted, vagy inkább a hideget akár hóval, faggyal?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 16:15
A kérdező szavazást indított:
hideget
meleget
51 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
a hideget. 20 fok felett már minden bajom van
ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Én igazából az egész évet végigpanaszkodom. Télen a hideg a bajom, nyáron a meleg. De összességében szerintem a hűvös időt kedvelem jobban. A hideg ellen legalább fel tudsz öltözni megfelelően, de melegben van az a pont, amikor már nem tudsz tovább vetkőzni és mégis majd' meggyulladsz.
ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
A hideget. De az sem jó sajnos, mert akkor meg mindent felfűtenek 30 fokosra és meg lehet gyulladni, ha bemész valahova.
ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Meleg alatt mit értünk? A 40-50 fokot szerintem senki nem szereti, de a 25-35 fokot egész évben el tudnám viselni. A hideget nem szeretem, mert nem lehet rendesen kinti programokat csinálni és utálok rétegesen öltözködni.
ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Nálam ez fura mert nem bírom se a nagyon hideget, se a nagyon meleget és mégis szeretem a szélsőségeket. Nyáron a nagy forróság hangulatos bent a klimatizált szobából, míg télen a nagy hideg is az a fűtött szobából :)


De inkább a meleget favorizálom jobban mert akkor eljön az a pont este amikor már meg lehet maradni odakint is és akkor nyitsz egy jó hideg sört és beleülsz a medencébe. Télen ezt nem nagyon tudod megtenni.

ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Á, úgy nem ér, hogy mikor kint hideg van, akkor úgyis 30 fokra fűtöd, amikor meg meleg, akkor légkondi. Hanem úgy szól a kérdés, hogy a melegebb, vagy a hidegebb időt bírod, szereted jobban?
ápr. 17. 17:16
 7/15 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Mondjuk 30 fokig, és mínusz 15 fokig.
ápr. 17. 17:20
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

A hideget, csakis a hideget, akár hóval, faggyal, mindennel.

Egyáltalán nem bírom a meleget, 15 fok felett nekem végem.

ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Én a meleget szeretem jobban, azt is bírom jobban. Nyári lány vagyok.
ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Hideg legyen,keves ember,johet edo vagy szel is.
ápr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!