Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jellemeznétek a XXI....

Hogy jellemeznétek a XXI. század emberét?

Figyelt kérdés
Ami általánosságban a mai emberekre jellemző. Lehet az eszme, gondolkodás, stb.

ápr. 18. 11:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
60%

#9

"Mindig az szokott a lusta, vagy buta lenni aki másra mondja. Akinek nem tetszik, hogy az emberiség fejlődik és nem akarja megkönnyíteni magának a hétköznapjait, mert az lustaság vagy elbutulás, az egész nyugodtan bevonulhat egy amis közösségbe és már is nem kell itt a neten pazarolni az időt."


Lusta az, aki még wc-re is kocsival megy, mert nem képes 5 percet gyalogolni. A legtöbb ember ilyen manapság. Derogál nekik 5-10 percet sétálni a boltig.

Nekem nincs autóm, a városba gyalog közlekedem, városon kívül tömegközlekedve.


Én nem vagyok lusta, de nagyon sok embert lustának tartok, és ez ma már a jellemző. Belehalnak, ha 1-2 km-t le kell gyalogolni. Én sportolok, futok is néha. Én írtam a 3. kommentet.


Tojásszelető minek? Nem tudják egyesek felvágni a tojást késsel?

Lustaság.

ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
46%

Azt bírtam múltkor facen hálálkozott egy 30 éves utas, a többi utasnak, hogy szóltak a buszsofőrnek hogy várja meg a hősünket. Mivel 1-2 percel hamarabb indult az utolsó busz, és ha lekési a hősünk akkor szegénykének sétálni kell 5km-ert.


Mondom jajj szegénykém, nehogy lejárja a lábát szegény párácska.. 5 km-ert 45 perc alatt lelehetgyalogolni.. 30 évesen... Komolyan mondom szégyen...

ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
46%
Nehogy eltörjön szegénykének a lába 45 perc gyaloglástól... Komolyan féltem...
ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
46%
Agyhalott zombik összenőve az okostelefonjukkal
ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Én amit még megfigyeltem, hogy egyes emberek igen megtanultak pofázni meg ugatni. Ami korábban nem annyira volt jellemző, vagy ritkábban fordult elő.

Bizonyos helyeken ezt tanítani kéne, mert némelyik úgy kikelt magából, hogy az valami hihetetlen.

ápr. 18. 15:42
 16/35 anonim ***** válasza:
15 Konkrétan mire gondolsz?
ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
16 lehet én mozogtam olyan körökben nem állítom azt, hogy nem és azt se, hogy mindenki ilyen lenne, de ha valakinek nem egyezett a véleménye, akkor igen kikelt magából és indulatos volt az illető. (arra inkább nem térnék ki) Picit azt vettem észre, mintha frusztráltabbak, meg idegbetegebbek lettek volna.
ápr. 18. 15:59
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudja, hol áll a feje, mi lenne neki a jó.
ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
36%
Én is magam szeletelem a tojást és gyalog megyek mindenhova ami 30-40 percnél nem több idő. Viszont egyáltalán nem savanyodok azon ha valaki szeletelővel vág egy tojást. XD De ha az autó és tojásszeletelő lustaság lenne, akkor még is ki dönti el mi még a lustaság? (nem te) Ennyi erővel kenyeret se vegyél a boltban hanem vess búzát, őrölj lisztet, és süss kenyeret.. A világ változik és ezer évvel ezelőtt is ha megtehették akkor kímélték magukat. Pl. az emberek, akkor lovas szekérrel mentek 5 km-t is ugyan úgy, nem gyalog. A világ változik, de az emberek nem…
ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
46%

19 Régen, tényleg régen, nem 200 éve, még egy poló vagy nadrágis olyan luxuscikk volt, mint most a legújabb iphone.. Konkrétan fizető eszközként is funkcionált a ruha.

Akkor szerinted Kis Józska ha be akart menni a városba akkor felpattant a mustangra? (Lóra.)

Régen az emberek, ha utaztak, lazán gyalogoltak napi 35 km-t.

Khmm. Mit mondtál az 5 km-ről??

ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!