Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy jellemeznétek a XXI....

Hogy jellemeznétek a XXI. század emberét?

Figyelt kérdés
Ami általánosságban a mai emberekre jellemző. Lehet az eszme, gondolkodás, stb.

ápr. 18. 11:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
46%

#30

Sajnálom, hogy ennyire lusta vagy, hogy már az is iszonyatos erőbefektetés neked, hogy E/1-ben írj. Autózz kevesebbet és mozogj többet, bár az eddigi nullától nem lesz nehéz többet mozognod. 😉

ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
50%

jaj 😂. Ilyenkor őszintén remélem, hogy más az anyanyelved. Akkor még mentséged is van, hogy miért nem érted amit írnak neked.

(waooo ezt sem E/1 ben írtam és még is magamra utaltam…)

ápr. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
23%

#32

Komolyan, ebben a mai világban miért olyan k..rva nehéz felelni egy egyszerű kérdésre? 🤦🤷😡


Mit sportolsz, mennyit mozogsz napi szinten?

Erre úgy kell válaszolni, hogy

Én xy..-t csinálok, napi x percet sétálok.

Ez ennyire bonyolult?


Te csak azért vagy itt, mert semmi életed sincs, semmit nem mozogsz, lusta vagy és itt éled ki magad. Tehát egy nagy nulla vagy!

ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg te. Bizonyára magadból indulsz ki.
ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
23%

#34

Te nem vagy képes egy egyszerű kérdésre válaszolni. Mivan, titkolsz valamit? Ja igen, persze, kiderülne, hogy tényleg nem mozogsz semmit, és ezt rejtegeted.

ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!