Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Homo Sapiensnél csoportokban...

A Homo Sapiensnél csoportokban a nevetéssel való díjazás sokkal inkább a státuszon múlik mintsem a szólás humorosságán?

Figyelt kérdés
Leegyszerűsítve az számít ki mondja. Ha szhar vicc de magas státuszú mondja akkor is viccesnek lesz tartva, de ha az év legjobb poénját egy alacsony státuszú béta lövi el akkor csak néma csend lesz meg néhány fintor?
ápr. 18. 12:14
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem feltétlenül. Ez is számíthat, de én pl bárki viccén nevetek ha jó
ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

1


Még ha a “lúzer” süti el is?

ápr. 18. 12:21
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Engem a vicc érdekel, és nem az, aki mondja.
ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

#2

Még ők is tudnak nagyot alakítani, bár aki jó vicc mesélő az ritkán lúzer

ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 bollocks ***** válasza:
100%
Attól, hogy anyukád viccesnek tart, egyáltalán nem biztos, hogy az is vagy.
ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

4


Egyébként mi a lúzer? Mert elképzelni sem tudom a Homo Sapiensek miért használják ezt a szót egy emberi lényre.

ápr. 18. 12:31
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

A lúzer az alapvetően te vagy... bár jó kérdés, mert provokátornak nem vagy rossz.

Úgyhogy 50%

ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem többnyire van humorérzékem, szoktam poénokat is ontani, bár ha nagyon rossz kedvem van, akkor néha lefagyok, de ez ritka eset.

A jó viccen lehetetlen fapofát vágni, de az ilyen státuszpoént csak legfeljebb heherészéssel, vagyis nagyon erőltetett módon tudtam kikényszeríteni, de már jó ideje, évtizedek óta nem tettem, mert nem függők senkitől cirka negyven éve.

Az elég szánalmas különben, ha valakinek a viccén akarnának az emberek nevetni, de nem tudnak.

ápr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

7


Tehát a cinikus, mizantróp, anti-materialista, erkölcstudatos, felvilágosult emberek a lúzerek?

ápr. 18. 12:45
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

#6 Senki nem használja ezt a szót már vagy húsz éve, és a mai megfelelőit sem mondja senki 12 éves kor felett komoly szándékkal másra.

Ne vergődj, mert fölösleges, te kis Homo sapiens sapiens 🤓 (kis betűvel írandó).

ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!