Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azahriah miért énekel az...

Azahriah miért énekel az összes számában tök ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Akárhány számát hallgattam,a zene kicsit mas de teljesen ugyanabban a hangszinben,ugyanugy enekel. Miért?

ápr. 18. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Én pont az énekstílusa miatt nem bírom, pedig jó zenéje lenne másképpen.
ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Mégis imádják az emberek. Wellhello, Halottpénz, Follow the flow stb, ha a rádióban hallom meg sem bírom őket különböztetni, ugyan azok a dallamok az összes számban, ugyan arról dalolásznak.
ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Remélem karrierje terén ő is nemsokára hullócsillag lesz. Utálom, mikor a rádióban meghallom a nyálas bz i zenéjét 😡
ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert csak így tud?
ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
A legtöbb énekes így énekel, nem értem a műproblémát. Ha nem tetszik, ne hallgasd.
ápr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5# nem kell beszolni...elhallgatom a zenéjét de attól még igy gondolom... és más eloadónál változatosabb előadásmódot tapasztaltam ennél
ápr. 18. 19:07
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Mert tehetségtelen. Ez a jungle stílus amit tol 14 év alatt menö csak, utána kinövik az emberek, de az is vagy 20 éve volt menö csak. Itthon pl. Mohaman volt tehetség amíg meg nem halt, ö bemutatta, hogy lehet szöveg nélkül rappelni.
ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Mert észrevette, hogy erre vevők az emberek, akik szeretik a számait.
ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Én sem értem, hogy mit esznek rajta ennyire, orrhangon hadar minden számában indiai beütésű zenére. Szal nem értem én sem.
ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

Mert ennyi hangja van. A komputerrel meg úgy keverik, hogy "élvezhető" legyen, legalábbis azoknak, akiknek eddig terjed a zenei ízlése, ismerete.


Kb. az tud énekelni, aki akár mindenféle kíséret nélkül IS szépen és hibátlanul képzi a hangokat, és egymagában, vagy egy szál hangszer kíséretével lélegzetelállító és hátborzongató élményt tud adni a közönségnek.


Ennél sokkal többen hiszik, hogy tudnak énekelni.

ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!