Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokott telni az estétek?

Hogyan szokott telni az estétek?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom,alkoholista vagyok.
ápr. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Fasza
ápr. 19. 08:48
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kaja, tv, alvás
ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Netezek, tévézek azután alszok.
ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Miután hazaértem melóból bekapcsolom a laptopot, elindítom a híradót, közben egy kis házimunka, megdögönyözöm, megetetem a 2 kiskutyánkat, ha kell beteszek egy mosást, közben ha épp elfogyott a kaja akkor elindítom a főzést/sütést.

Ha vége a híreknek, leülök az épp aktuális könyvemmel olvasni. Úgy 1 óra múlva, ha hazajött a férjem, ő is megszeretgeti az ebeket:), majd elmegyünk együtt zuhanyozni, közben beszélgetünk, egyéb dolgok, 8ra kész a kaja is, vacsizunk, neten laptopon sorozatozunk pár órát, aztán irány az ágy:)

Másnap reggel munka után ugyanez. Közös csavargós program max hétvégén van. Hétköznap erre se idő se energia nincs már egyikünk részéről sem. A házimunkát egyébként heti váltásban csinàljuk, szóval ő is ugyanúgy szokta csinálni.

ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!