Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A büdös szájszag, vagy a...

A büdös szájszag, vagy a kellemetlen testszag (izzadtságszag) zavar jobban titeket másokon?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 12:10
A kérdező szavazást indított:
A büdös szájszag.
A kellemetlen testszag, izzadtságszag.
25 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szájszag sokkal rosszabb. A hónaljszag is rossz, de amíg csak mondjuk ilyen pár órás, mert nem használt épp deót és leizzad, az tűrhető egy alapvetően tiszta embernél aki minden nap zuhanyzik. Az akkor lesz elviselhetetlen, amikor érzed, hogy jó ha hetente zuhanyzik az illető, csípős, áporodott, gusztustalan és a ruhái is átvették már minden szagát.
ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő, csak különbség van aközött, hogy valaki "leizzadt napi 10 órás munka után, vagy állandó a szag és nincs egyetlen ember a környezetében aki finoman szólna neki-félre hívva csendesen..
ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Büdös lábszag
ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

Csak az alap értelmetlen kérdések vagy az abszolút értelmetlen kérdések zavarnak itt gyakorin titeket?


Vagy azt is kérdezhetném, hogy a záp tojás szaga vagy a 3 hónapos romlott hús szaga zavar titeket jobban?

ápr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Kérdező! Téged mi zavar jobban? Ha itt mondják gyakorin, hogy lejárt az ebédidő inkább menjél vissza dolgozni, vagy ha a főnök mondja neked?
ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy a büdös szájszagú ember a pofámba hajolva beszél hozzám, vagy felszállok a 4-6-ra és pont mellettem kapaszkodik trikóban a munkásember..

Nem szoktam olyan közelségbe kerülni emberekkel (max. a családommal) hogy érezzem a szájszagukat.. szóval nekem a testszag zavaróbb tud lenni.

ápr. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
6 Tényleg nem mindegy! Ez egy lényeges kérdés...
ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#4 A záptojás rosszabb. Éreztem már mindkettőt, furcsamód a dögszag elviselhetőbb.
ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8 Na látod! Ez a nem mindegy!
ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szájszag.


33 éves vagyok, ami azt jelenti hogy régen voltam középiskolás, kereken 17 éve.


Volt egy bomba csaj, (mai napig ismerősöm egyébként Fb-on) évfolyamtársam volt. Egyszer szünetben váltottunk pár szót. Emberek, olyan intenzív, szúrós, irgalmatlan! büdös volt a szája, hogy azt hittem beszédülök az egyik szekrénybe.


Mindennek 17 éve, BÁRMIKOR, ha meglátom a csajt, valaki mondja a nevét, Facebookon jön szembe egy poszt, az agyam abban a pillanatban azt az irgalmatlan bűzt társítja hozzá. Tehát konkrétan nekem ez a csaj (nyilván most már nő) maga a szájszag. És ez nem tegnap volt, hanem 17 éve.


Fogalmam sincs, hogy betegsége volt és az miatt, vagy aznap éppen nem mosott fogat, lehet gyomorszáj záródási problémái voltak azidőtájt, én nem tudom, de azt tudom, hogy az a kemény másfél perces beszélgetés beleíratta magát az agyamba, hogy XY a szájszagos.


És ahogy írtam, olyan nőről beszélünk hogy meglátod, váó.... Hát nekem nem ez a gondolatom róla :D

ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!