Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A büdös szájszag, vagy a...

A büdös szájszag, vagy a kellemetlen testszag (izzadtságszag) zavar jobban titeket másokon?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 12:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Tespedt seggszag.
ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
#11 Vizenyős seggszag, pállott p*csszag, csak hogy emeljem a tétet... :D
ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez k.rva jó 12 :DDDD
ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fontos, lényeges, progresszív kérdések és arra adott válaszok láttán, tölti el szívem a melegség és ötlik eszembe, hogy, Magyarország, előre megy, nem, hátra!


Köszönöm!

ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Egyformán zavar a kettő
ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
De miért kellene mindig csak etikus dolgokról beszélni? Vannak emberek akik bizonyos témákat úgy hárítanak mint ha nem is létezne.
ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16 Persze, nem kell ezt túl gondolni. A lényeges kérdés a fontos. Pont.
ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A büdös száj jobban zavar. Egyszer randiztam egy sràccal akiről konkrétan fél méterről éreztem hogy ömlik ki a szájából a szarszag( nem vicc) mikor beszél. Őszintén szólva leléptem míg elment a mosdóba. Aki ilyen szinten igénytelen azzal én minek foglalkozzak? Engem már a reggeli szàm íze szaga is zavar, alig várom hogy fogat mossak, mindig használok rágót vagy szájsprét, nem értem ő hogy az nem érzi magán akinek ilyen büdös.????
ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!