Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is nevetségesek...

Szerintetek is nevetségesek az öreg rockerek és a civilben is motoros cuccban járó emberek?

Figyelt kérdés
"életfogytig rock and roll"
ápr. 19. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Szerinted miért az? Mert valakinek van egy felvállalt egyénisége vagy büszke arra amit szeret és másoknak is meg meri mutatni?

Ennyi erővel ez a kérdés is nevetséges, mert úgy hangzik mintha valami megkeseredett ember próbálna virtuális visszaigazolást szerezni igaznak hitt tévedésében.

ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

Ok, tisztában vagyok vele, hogy az Gyakorikérdések.hu szlogenje az, hogy

"Amit máshol nem mertél, itt megkérdezheted!"


... de nagyon kíváncsi lennék rá, hogy EZT miért akarod ennyire tudni? Miben viszi az előre a te életedet, ha megtudod, hogy 3-4 másik ember is nevetségesnek találja a rockereket és motorosokat, vagy adott esetben senki más nem találja őket nevetségesnek?

ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, mert leszarják, hogy mások mit gondolnak róluk, az ilyen embereket pedig mindig automatikusan 50%-kal jobban tisztelem, mint a gyáva birkaklónokat.
ápr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenki nevetséges, aki nem a tömegizlést követi birka módjára,
ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
igen.
ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nekem alapvetően nagyon jó tapasztalataim vannak velük, szimpatikus, hogy van egy ízlésviláguk, amit idős(ebb) korukra se hagynak el, ugyanolyan lelkesek iránta. Illetve, nem egyszer ezek a férfiak ajánlották fel a segítségüket, amikor például éjszaka egy koncert után mentem haza akár egyedül, akár a párommal, akár a barátaimmal. Egy esetet kiemelnék, amikor is kettő ilyen "öreg rocker" jött oda megkérdezni, hogy minden rendben van, amikor valami cigány kötözködni próbált velem (el is futott, amikor meglátta őket).

23/N

ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7, amúgy ez igaz. Amilyen "félelmetesnek" tűnnek, annyira rendesek
ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem. Pusztán a stílussal, megjelenéssel sosem volt bajom, semmi közöm hozzá.
ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyre jobban értékelek mindenkit,akinek stílusa van. 35 vagyok, a környezetem annyira szürke és unalmas h kb menekülök közülük. Általában az ilyen embereknél kíváncsi leszek a történetükre.

De megjegyzem,ha undorító beszéd és prosztóság társul hozzá,akkor cikinek tartom ezt is meg mindenki mást is.

ápr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!