Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai fiatalok (15-25 évesek)...

Mai fiatalok (15-25 évesek) szemében mik azok a dolgok amik nagyon nevetségesek és az idősebb korosztály (40-50 évesek) csinálják?

Figyelt kérdés

jan. 18. 23:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Gyerekről kirakni képet közösségi médiába majdnem napi szinten. Nem csak nevetséges, de szerintem elég etikátlan is. Én úgy összességében egyáltalán nem raknék ki képet a gyerekemről a beleegyezése nélkül úgy, hogy mindenki lássa.
jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Fideszre szavazás.
jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
23%
1: Egy ilyen ismerősöm sincs, pedig soknak van gyereke, ez egy nagyon szűk réteg lehet, nem általános
jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
#3 nekem van egy notórius posztoló, aki MINDEN EGYES NAP tesz fel képet a gyerekéről. Valamikor nem friss kép, hanem még a nyaraláson készült fotókat posztolgatja. Egy volt kolléganőmnek meg most született unokája, kb két hete azzal van tele a facebook hogy most éppen így fogja a gyereket, most éppen alszik a gyerek, most éppen fürdik a gyerek. Illetve volt egy másik közelebbi ismerős aki szintén posztolgatott a 3 éves gyerekéről, de őt a férje leállította. Lehet csak én vagyok ilyen balszerencsés hogy kifogom a degeneráltakat, de szerintem gyakoribb mint gondolnád
jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
#2 +1 és postán csekket fizetni :D másik boomer szokás
jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
Szerelemből összejönni, házasodni, nem anyagi érdekből.
jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
(Minden) üzenetre like-jel küldése, akkor is, ha amúgy kontextushoz nem is illik, vagy kérdés volt, vagy bármi ilyesmi.
jan. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
egy 150 képes albumot végiglájkolni egyesével ahelyett hogy a főposton lájkolnál egyszer
jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
65%
Megnyalják az ujjukat lapozás előtt
jan. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

- Kéretlen tanácsok osztogatása

- Mások magánéletében vájkálás, mások kidumálása

- Önsajnáltatás

- Fontosabbnak tartják mások véleményét a saját igényeiknél

- Műkedveskedés

- Kapcsolattartás, cukiskodás olyan rokonokkal, akiket a hátuk közepére se kívánnak

- Ódzkodás a külföldiektől, más rasszúaktól

- Indokolatlanul sok felkiáltójel és hangulatjel online

- Csillogós, virágcsokros, Coelho-idézetes képek megosztása

- Azért vállalni gyereket, hogy legyen ingyen ápoló az öreg napjaikra

- Különféle példaképekbe, tekintély figurákba vetett vakhit az információk pártatlan, kritikus szemlélete helyett

- Élből elzárkózni mindenféle új vagy változás ellen csak azért, hogy ne kelljen alkalmazkodni, új dolgokat tanulni

- Éhezni azért, hogy ünnepekre nagy zabálós-piálós banzájt lehessen tartani a teljes rokonságnak

- Társfüggőség

jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!