Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is zavar, ha a párotok...

Titeket is zavar, ha a párotok megy dolgozni, de te nem és felébredsz rá?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy a párod fel kel, mert megy dolgozni, de te aznap nem, és a párod mikor te aludnál tovább, neki áll a szobába ruhát keresni meg mászkál össze vissza. Titeket zavar?

#reggel #ébredés #hangoskodás #Munkába indulás
ápr. 21. 17:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
Nem, gyorsan vissza tudok aludni.
ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem értelek; sehol nem volt szó a kérdésben lévők neméről és nem mindenki dolgozik minden nap, illetve valaki délután/este dolgozik. Mégis mi bajod van? (A szexizmuson kívül.)
ápr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Sem én, sem a férjem nem vagyunk tuskók, és amikor ilyen van, akkor előző este kikészítjük a ruhát a másik szobában, és ébredés után kimegyünk és becsukjuk a hálószoba ajtaját, hogy a másik tudjon aludni és igyekszünk nem zajongani. Volt időszak, amikor én keltem korábban, volt időszak, amikor ő, ebből nem volt konfliktus.
ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mivel nem egy 1,5 szobás patkánylyukban élünk és nem egy fogyatékos a párom, hogy össze vissza mászkáljon meg ne találjon magánka ruhát.
ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
54%
Nincs mi miatt bocsánatot kérnem, hiszen most is csak általánosítgatsz, ami még mindig szexista dolog.
ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Meg kérdezhetem, hogy honnan veszed, hogy nő vagyok? Már ne is haragudj, de nemek nem lettek megemlítve továbbra sem sehol. Te aztán
ápr. 21. 17:57
 8/40 A kérdező kommentje:
Szerintem menj tovább és máshova írd a szexista hozzászólásaidat.
ápr. 21. 17:59
 9/40 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nagyon nagyon elítéled a nőket és lenézed. Menj tovább nyugodtan, és nem kell privatban sem írogatni. Köszi szépen! 😊
ápr. 21. 18:06
 10/40 A kérdező kommentje:
Közben nekem írogat privátban, jogtalanul támad, mert kicsi a farka és a statisztikára alapoz, hogy egy kapcsolatba, csak a férfi dolgozik!! Hű gyerekek nagy az isten állatkertje. De erre szokták mondani, hogy okos enged, szamár szenved :) rá ér vergődni a nemeken és verni rá, és még azt meri mondani, nem degradálja a nőket :😃
ápr. 21. 18:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!