Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar ennyire embereket...

Miért zavar ennyire embereket az, hogy nem iszom alkoholt?

Figyelt kérdés

Másfél éve nem iszom, lefogytam, edzek, egészségesen élek. Nem preventálom magam körül a dolgokat, nem is feltétlenül várom el, hogy családi rendezvényen például legyen nekem külön kaja (megeszek én bármit egyszer egyszer), szóval ennyi.

Na de most jön a család, ki vannak akadva a távolabbi rokonok, főleg az alkoholisták, már néha ott tartanak, hogy meleg vagyok (persze, van feleségem és három gyerekem), mert nem alkoholizálok soha. Nagyon zavaró, ráadásul nem értem, miért jó ez nekik.



febr. 27. 12:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Hmm.

Sose értettem miért kell bármilyen összejövetelen inni.

Az én családomban/társasági körömben pont az alkohol fogyasztás lenne a gáz.

febr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

“meleg vagyok (…), mert nem alkoholizálok soha. ”


Klasszikus rendőrvicc a logikáról:


- Tudod te, mi a logika? - kérdi a rendőr a társától.

- Micsoda?

- Na majd megmagyarázom. Van neked akváriumod?

- Van...

- Ebből logikusan következik, hogy te szereted az állatokat. így van?

- így.

- Ebből pedig logikusan következik hogy szereted a természetet, a jó életet, a nőket. Igaz?

- Igaz.

- Na látod, ez a logika!

Másnap a felvilágosított rendőr odalép egy kollégájához.

- Tudod te, mi az a logika?

- Nem én.

- Na akkor elmagyarázom. Mondd, Sanyi van neked akváriumod?

- Nincs.

- Na látod! Akkor logikus, hogy b**i vagy!

febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Mert fejlődésre, empátiára képtelen primitív emberek. Rosszul vannak szocializálva.

Ez nem fog változni.

Azért zavarja őket, mert ők maguk rossz állapotban vannak mentálisan.

febr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen "kedves" rokonokkal biztos nem tartanám a kapcsolatot... Én sem iszom, sosem ittam, rácsodálkoznak az emberek, de sosem szólogatnak be miatta.
febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

Szíve mélyén - ha bevallja magának, ha nem - minden dohányos, alkoholista, drogfüggő vágyik a normális életre.

Ugyanakkor könyebb sz@rozni azt, aki elérte, mint utána csinálni...

febr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy csak viccelődnek és többet látsz bele, mint ami van. Nálunk is vannak alkeszebb emberek, de mostanában már elfogadják ha valaki nem akar inni. Normálisabb nem inni, és ezt mindenki tudja már szerintem.
febr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne vesztegesd az idod ilyen emberekre. Vagy ne hivd meg vagy olvas be nekik,h semmi kozuk a te eletedhez. Tiszteletlenseg reszukrol a beleszolas.
febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én ha ittam volna, akkor lehet kevésbé szorongtam volna a gimiben és lettek volna barátaim.. Nyilván nem, mint a gödény..
febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Van az Agymenők sorozatban Rajesh, aki csak akkor tud nőkhöz szólni, ha iszik alkoholt. Én régen gyerekként ugyanilyen voltam, annyi különbséggel, hogy senkihez sem mertem szólni. Lehet nálam is hatott volna a pia... 🤔🤔
febr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
És most mit kell ezen problémáznod, ennyire nem tudod ezt kezelni? Ha nem akarsz alkoholt inni, nem iszol, ennyi. Én sem vetem meg az alkoholt, de aki a környezetemben nem akar inni az nem fog, nem fogom ráerőszakolni.
febr. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!