Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon idegesít és frusztrál...

Nagyon idegesít és frusztrál a kettős mérce. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 21:51
 1/10 A kérdező kommentje:
Főleg mikor ezt az oldalt olvasgatom.
ápr. 22. 21:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hazudnak az interneten? Meg rosszindulatúak? Ki hitte volna.
ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindneki anonim, egyik kommentben írhatom, hogy sírig hűséges vagyok, másikban azt, hogy 8 szeretőm van, nem fogod tudni, hogy ugyan az vagyok.

A való életben meg mindenki máshogy gondolkodik, nem fogsz két ugyan olyan véleménnyel találkozni.

ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Ne olvasgasd ezt az oldalt!
ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Keress olyat aki akkor is azt adja amikor köpködik a véleményéért, és a a való életben is ugyan azt adja, amit a net-en. Olyat keress ő nem fog hátba döfni.Sem a való életben, sem itt.


Az internet a világ legjobb dolga ha valakit ki akarsz ismerni, és meg akarod tudni az emberi mélységét mire és meddig képes névtelenül süllyedni.


Lehet játszani-csak nem mindig játék amit annak hisz némelyik a névtelenség mögött.


Ma is volt egy ilyen itt. Burkolt gyilkossággal való kérkedés. Írtam, hogy figyeljenek a kérdés ki íróra.


Szóval a játéknak tűnő dolgok nem mindig játékok, aláírom nem mindig, de vannak kivételek.

ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj töltött káposztát.
ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
6?
ápr. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Mi zavar pontosan ezen az oldalon?
ápr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne olvass fórumokat! Redditen is ez van. Én azért vagyok itt, mert a való életben senkivel nem beszélek. De jobb lenne, innen is elvágni magam, csak az úgy még magányosabb.
ápr. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Meg tudlak érteni. Én is voltam már ebben, sőt még kicsit mindig így vagyok de legalább van 1-2 barátom.

Neked is jó lenne minél hamarabb társaságot találni, sajnállak


A kettős mércére pedig szerintem az lesz a legjobb megoldás, hogy l*szarom ki mit gondol, és csak saját magammal törődök + aki fontos nekem. Más gondolhat amit akar

El kell fogadni hogy ilyen az élet, ez van

Például ami egy nőnél tök okés, az már egy férfinál elítélendő/furcsa. és ez így fordítva is

ápr. 22. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!