Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerettek kiülni az erkélyre?

Szerettek kiülni az erkélyre?

Figyelt kérdés
ápr. 22. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
minek
ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Cigizni szoktam
ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék-csak nincs mire, amikor meg van mire, akkor már nagyon meleg a kő, és csak késő éjszaka lehet nyáron:) Szóval jó is meg nem is az erkély:)
ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert általában szar erkélyeim voltak/vannak.


Korábbi albérleteimben volt olyan erkély, ahonnan nem volt mit nézni meg amúgy is oda sütött egész nap a nap, döglöttem meg. És kicsi is volt fizikailag. Későbbi albérletemben egész nagy erkély/loggia volt nem mondom, hogy sokat voltam kint, de néha kiültem esős napokon nézni ahogy szakad az ég.


Mostani lakásom elég proli környéken van, sok a büdös, dohányos lakó, tipikus okádék panelszag van még az utcán is. Ebbe a bűzbe valahogy nem esik jól kiülni, ablakot nem tudok igazából nyitni.


Ha tehetném erkély helyett inkább választanék egy kis kertes házat, nyaralót, vagy valami kertkapcsolatos dolgot.

ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kertesházban élünk, amennyit csak tudunk, kint vagyunk. A belvárosi büdös levegőt viszont nem szívnák szívesen, szóval tökéletesen lakóhelyfüggő.
ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert elkap a rettegés.
ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, mert más cigizik olyankor, hangos a közeli út.
ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
SzívnáNk*, elnézést. 😄 5. voltam
ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
tarsashazban ha olyan az erkely, hogy kb 10 emeletes, es alattad van sorban meg feletted 7-7 legkondi, cigiznek meg nem tudom mit csinalnak, az alulrol mind a te ablakodba megy, erkelyedre, na az egy csodalatos illat.
ápr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem belsőkertre nyílik az erkélyem, úgyhogy ha jó idő van, minden reggelt ott indítok egy csésze feketeteával. Nem kávézok és nem cigizek, de jól esik kiülni edzés előtt teázni és összeszedni a gondolataimat hogy mit kell aznap csinálnom
ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!