Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok szemtanúi nevetségese...

Voltatok szemtanúi nevetségesen gyerekes és túltolt hisztinek egy felnőtt embertől?

Figyelt kérdés

Mi volt a probléma?

Hogyan lett kezelve?


Olyanra értem például, amikor valaki üvölt, káromkodik, követelőzik, stb.



ápr. 25. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Az áruházunkban egy idős bácsi őrjöngve, nyálat fröcsögtetve balhézott, sőt még az igazgatóósági irodákba is engedély nélkül berontott, mert nem tudta levásárolni a tőrzsvásárló kártyán a pontjait, mert nem volt a kártyája e-mail címmel megerősítve. Egyébként egy nagyzacskós csipsz árkategóriájába eső összegről volt szó.
ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Elmentem csempét venni a barátommal. Kiválasztottam párat ami tetszik. Sima szürke, vagy krém színű hosszúkás téglalap alakú csempéket.

Neki viszont a régies kicsi, fehér kocka csempék tetszettek mert az anyjáéknak is az van a házukban. Az eladó próbált segíteni, rávezetni hogy azok divatjamúltak, egy árba van a modernnel, stb...

A barátom elkezdett hisztizni hangosan, még dobbantott is a lábával. Márpedig neki az kell! Hát én még ilyet nem láttam.. Az eladó is csak lesett. Összenéztünk, úgy elkezdtem röhögni hogy majd behugyoztam.

Az eladó is röhögött. A barátom meg elviharzott vörös fejjel. 😂

ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Persze, rendszeresen.

Van feleségem. :-))))

ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Telefonos ügyfélszolgálaton dolgoztam egy autómárka cégnél.

Egy kb 50-es pasas felhív, hogy nézzek már meg neki valamit a garanciával meg a kocsival kapcsolatban.

Mindezt úgy, hogy anonym telefonszámról hívott és csak a keresztnevét adta meg. Mikor mondtam, hogy adja meg a teljes nevét meg vagy születési dátumát vagy a kocsi rendszámát, kiakadt és elkezdett kiabálni, hogy ADATVÉDELEM, meg ő aztán semmilyen adatot nem fog megadni magáról, mit képzelek én, majd ő ilyen fontos dolgokat kiad a kezéből. Akkor megkérdeztem tőle, hogy mégis hogyan szeretné, hogy megnézzek neki valamit? Erre üvöltött, hogy az a mi bajunk, nem az övé. Mikor megmondtam neki, hogy nincs kristálygömböm, amivel az információkat csak úgy elővarázsolom minden nélkül, és mivel ő nem kooperatív, így nem tudok neki segíteni, lecsapta a telefont.

Később bejött egy panasz-email, természetesen tőle, hogy az ügyfélszolgálatos egy dilettáns idióta, aki fontos adatokat akart tőle tök feleslegesen kiszedni.

Mindezt úgy, hogy az e-mailben ott volt a teljes neve. Beírtam a programmba, egyből kiadta az autója rendszámát, fajtáját, adatokat, meg a pasas lakcímét meg mindenét.


Először azt hittem, hogy csak rossz napja volt, de nem. Másokkal is ezt csinálta. A felettesünk mondta, hogy ha még egyszer ezt eljátsza, akkor nem fog az ügyfélszolgálat neki semmit sem elintézni többet.

Nevetséges, nem is értem, mit gondolnak egyesek.

ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Gyógyszertárban álltam a sorban, amikor a sor elején egy idióta, tip-topra kisminkelt öregasszony (kb 70 körül lehetett) nem volt képes felfogni, hogy a gyógyszer, amit ki akart váltani, nincs raktáron, de megrendelik, és másnap reggel már el is hozhatja. Elkezdett hisztizni, kiabálni, mindenkit szidni, leszedett dolgokat a polcról és mérgében a földhöz vágta. Lejött a felettes meg a biztonságiőr is már ott volt, és szépen kikísérték, visszaadták neki a receptet, és mondták neki, hogy ki van tiltva az üzletből, menjen máshová kiváltani a gyógyszerét. Sőt hallani lehetett, hogy a mami kiabálására az üzletvezető egyszerűen elmondta, hogy ilyen nevetségesen gyerekes viselkedést még életében nem látott. Erre a mami szava elakadt :D Szerintem leesett neki, milyen műsort csinált, mert befogta, és elment.


Elvileg valamikor visszament, és bocsánatot kért.

ápr. 25. 15:26
 6/12 A kérdező kommentje:
De ez engem is meglepett, mennyire gyerekesen tudnak egyesek viselkedni.
ápr. 25. 15:26
 7/12 anonim ***** válasza:
39%
Elmondásból 3 egybehangzó elmondásból: nem írom le a személyeket: mind nő, amikor a manipulátor nagyasszony, kinek a pénz az Istene, kigondol és végig visz egy tervet és már majdnem a markába érzi a játéka végeredményét, és már gondolatban a sajátjának érzi a pénzt, jön egy valaki, aki átlát az előadásán, amibe hónapokat és éveket öl-és egy tollvonással keresztül húzza.És a három fiatal felnőtt akit ki akart játszani, nem hagyja magát megvezetni, és eszükbe tartják azt amit segítségül kaptak-mondván hogy egyedül kell helyt álljanak a helyzetbe. Ott az idegen közegben, "emelkedett, kissé hangos előadásnál egyre feljebb megy a hangszin, és mint egy megmentő az adott fiók alkalmazott a fiatal felnőttek mellé áll, és végig segíti őket azon a procedurán, ami után már nem tud lépni a manipulátor. Na ott volt akkor hisztéria, csapkodás, hisztéria. szó szerint. Az adott hivatalos helyen.
ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*egyedül kell helyt álljanak a helyzetbe és mire figyeljenek nagyon.
ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy meetingen arról volt szó, hogy nincs a cégnek automatikus email aláírása, és nem is tervezzük bevezetni. Erre az egyik - most már volt - kolléga felpattant, és magából kikelve üvöltözni kezdett, hogy ő még ilyen munkahelyet nem látott, hát őneki egyetemi dékánokkal kell leveleznie, és lesül a bőr a képéről a szégyentől, hogy nincs egy aláírás. Szabályos dührohamot kapott, azt hittem, menten elkezd székekkel dobálózni.


Mint kiderült, pszichiátriai kezelés alatt állt, csak akkor én ezt még nem tudtam.

ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Emberekkel foglalkozom. Naponta látok rengeteg ilyet évek óta.
ápr. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!