Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogyha meglátok...

Miért van az, hogyha meglátok egy szép szerelmes párt, akkor előtör bennem egyfajta meghasonlott proli érzés?

Figyelt kérdés
Dúl a love, csók, puszi, rózsaszín felhő a parkban és én ezt látva, ahelyett, hogy bűntudatom lenne - amiért nekem nincs ilyenben részem - a mélabús/magányos viselkedésemet felváltja a proli/önostorozó motiválatlan és "merténúgyisszerencsétlenvagyojóezígyba****meg" mentalitás. Ha a gép előtt szembesülök ilyennek akkor elkezdek magamban ostobaságokat motyogni és úgy viselkedek, mint Molnár Krisztián (aki nem tudja ki ez a közszereplő, privátban megmutatom, hogy mást ne zavarjon). Irigység is lehet benne gondolom, de az sem mellékes, hogy nekem sosem volt/lesz ilyen boldogságban részem, így az évek során "elkövesedett a lelkem"/érzéketlenné váltam így már a gyengédségre és a boldogságra sem vagyok minimálisan sem vevő. Egy cuki kutyától ugyanúgy megenyhül a szívem, de egy szép csaj már csak kontra produktív megvető közömbösséget vált ki belőlem.
2018. jún. 12. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert élni akarnál.
2018. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert frusztrált vagy, ahogy én is.
2018. jún. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...incel szagot érzek?
2018. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert vágysz valamire, amit nem kaptál meg. De, az már eleve nagy szó, hogy felismerted a dolgot, hogy valami nem okés és nem másokat támadsz.

Szerintem próbáld magad fejleszteni, hogy megkaphasd azt, amit akarsz.


#3: Amióta az a szerencsétlen lövöldözött és pár helyen lehozta a média, azóta mindenhez random odavágjátok, hogy incel?

2018. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 jogos, szar vicc volt. (bocs kérdező) de viszont nem olyan kis dolog volt az a lövöldözés és nem is egyszeri alkalom.
2018. jún. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azert nincs csajod mert Molnar Krisztianokkal toltod az idod
2018. jún. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!