Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire használjátok ki a 24...

Mennyire használjátok ki a 24 órát?

Figyelt kérdés
Fellengzősebben: az életeteket. De maradjunk inkább a 24 óránál. Mennyire tevékeny, értelmes? Mivel töltitek, vannak tervek, amiket aztán megvalósítotok, vagy csak telik?
ápr. 29. 19:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, kinek mi számít értelmesnek, nekem a passzív pihenés is maximálisan az, szóval ezt sem érzem pazarlásnak, hogy most pl itt irkálok. Nem vagyok robot, erre is szükségem van, elfáradtam, lenne kedve a bánatnak most valami aktívat csinálni. Nemsokára befekszem az ágyba, akkor lehet olvasok, de lehet nézek valami videót, majd meglátom.

Hétvégén több aktív programom van vagy “értelmesebb” hobbikat űzök, hétköznapra csak néha 1-1 rövidebb baráti találkozó fér bele munka után, de én nagyon szeretem a hétköznapi lazulást is, engem ilyenkor ezt tölt fel.

ápr. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is hajlamos vagyok a napom nagyját elpazarolni, hogy aztán az esti órákban, gyakran jókora kapkodások közepette, pótoljam be az aznapi lemaradást. Holtidőm, szabadidőm hiába igyekszem értelmesen tölteni (olvasás, nyelvtanulás, vagy -szintentartás, új receptek elsajátítása, mozgás, barátokkal találkozás), még így is hajlamos vagyok a közösségi felületeket pörgetni, vagy akár ezen az oldalon válaszolgatni, vagy céltalanul netezni. Pedig lenne jobb dolgom is (nem leszólásból). Nem annyira drasztikusan sok idő megy már el ezekkel, de még így is órákban mérhető, hogy mennyi időt töltök velük napi szinten.

Ezektől eltekintve egyetemre járok, ott van is egy plusz ösztöndíjam, ami keretén belül heti pár órát ott dolgozom, meg ingázom, amivel megint elmegy pár óra.


Nem használom ki kellően azt a 24 órát.

ápr. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
53%

Napi 8 ban sírok melo után a mobbing miatt. Közben pályázok és olvasgatom a "nem önre esett a választásunk"válaszokat, ha egyáltalán kapok választ.

Vmint keresek társat aki bíztatna átölelne, aki párom társam barátom lenne, de csak olyanok vannak eddig, akik semmire se valók.

ápr. 30. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!