Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én jól megvagyok egyedül,...

Én jól megvagyok egyedül, csak azt hogy csináljam, hogy ne higgyék azt, hogy párt keresek? Ebből annyi probléma van.

Figyelt kérdés

máj. 12. 11:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Na de mondd már meg, hogyan tolnak ki veled, ha veszel valamit?

Mert tényleg érdekelne.


Mert nem tudom elképzelni, elmész a kereskedésbe, mert kell egy használt autó/arra van pénz stb. Az eladók általában pasik. Megveszed, megírjátok az adásvételit, átveszed a kocsit és kész.

Aztán két hét múlva csönget a nepper csaja, hogy megtépjen? Vagy mégis hogy képzeled ezeket a dolgokat?

máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Honnan tudnank a valaszt, csak tippelgetunk az informaciomorzsak alapjan... Nem ismerunk, es a szitukat se. Hogy tolnak ki veled a parban elok?
máj. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Rólam is sokan gondolják, hogy csak azért beszélek vele mert fel akarom szedni. Pedig csak simán barátkozok.
máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Aki nem érti a kérdést, az válaszolni sem fog tudni sajnos.
máj. 12. 14:06
 15/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem minden nap megy ez, de időnként előfordul.
máj. 12. 14:08
 16/23 anonim ***** válasza:

14

Ok.

máj. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ha ennyien nem értik, akkor nem gondolod el kellene magyaráznod?

Vagy félreértettünk és csak irigykedni kellene, hogy rád még akkor is nyomulnak, amikor nem kellene?

máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17

Ja, ugy fest 😄

máj. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Nem fest úgy. Félreérteni akármit képes akárki, egy névtelen oldalon bármely kérdésben kételkedhetsz, ez a te döntésed és szándékod (vagy sértve érzed magad, pedig nem tettem rosszat veled, és ez is egy kitolásszerű).

Majd idetalál talán, aki tud értelmeset írni.

máj. 12. 14:41
 20/23 anonim ***** válasza:
Hat ahhoz ertelmesen kene feltenni a kerdest, pl kicsit kifejteni.
máj. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!