Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha választanotok kell, kikapcs...

Ha választanotok kell, kikapcsolódásként, mit választanátok szívesebben? És miért pont azt? Lent...

Figyelt kérdés

Szóval, film nézés, sorozat nézés, videó játékozás, olvasás, vagy a közösségi portálokat?

Esetleg társas játékokat, zene hallgatást, rádió hallgatást, tv-nézést?



#hobbi #Kikapcsolódási
máj. 13. 13:37
1 2
 11/19 TheBlackWraith ***** válasza:
Inkább valami aktívabb tevékenységet csinálnék egyedül vagy társasággal, elvégre itt van lassan a nyár. Az olyanok mint a videojátékozás vagy a sorozatozás nem igazán kötnek le, pedig még viszonylag a fiatalabb generációba tartozok. Akkor már inkább az olvasás és a zenehallgatás.
máj. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Noren1989 ***** válasza:
56%

Pàrommal való beszélgetés.


Kib@szott beteg humora van, de adja.

máj. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Olvasás, sorozatnézés. ( Tévém nincs 10 éve)
máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
*párommal társasjáték, ez lemaradt
máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Net és zene

Napi 10 órát

máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Kikapcsolódásként filmnézés (esetleg sorozatnézés), olvasás, zenehallgatás


Az már más kérdés, hogy ha több időm lenne, illetve energiám, akkor mást is csinálnék, például festegetnék, táncolnék, kreatívkodnék. A horgolás volt sokáig a stresszlevezető hobbim, viszont egyetem mellett már hónapok óta nincs semmi időm semmire. Az a napi kevéske idő, amikor éppen utazom az egyetemre, a koliba vagy haza, az annyira elég, hogy beszélgessek a barátaimmal és görgessek párat a tiktokon, meg gyakorizzak.

máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Melyik egyetem, és milyen szak?
máj. 14. 13:13
 18/19 anonim ***** válasza:

Károli egyetem japán szak


Nagyon gyors a tempó, és idén ráadásul túlvállaltam magam, úgyhogy ebben a félévben vicc és túlzás nélkül minden nap hajnali egyig tanulok (/sírok:')), rengeteg órám van, úgyhogy kb szüntelen a beadandókon dolgozom vagy tanulok. Viszont mégis a japánt tanulom a legtöbbet.

máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Vabaki. :D
máj. 14. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!