Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fontosabbak neked: az,...

Mi a fontosabbak neked: az, hogy az emberekkel őszinte, szeretetteljes kapcsolatod legyen, vagy az, hogy elérd a céljaid az életben?

Figyelt kérdés
máj. 13. 22:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
61%

Arany középút talán. A kettő feloldódik egymásban.


2-es és 4-es válaszra szavazok én is!

máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

#9


Szó sincs erről.

A kérdés egy réteghez szól.


"Célokat elérni pedig nem csak úgy lehet, hogy keresztül gázolsz mindenkin."


Nyilván. De időnként van úgy, hogy könnyebb haladni, ha jön egy balek, akinek a hátán az ember felmászik.

A kérdés erről is szól. Kihasználok-e valakit, aki balek és gyors eredményt kapok, vagy nem használom ki, hanem inkább keményen megdolgozok azért, amit akarok?

máj. 13. 23:23
 13/25 anonim ***** válasza:
34%
12# Felőlem kihasználhatsz bárkit, akit csak akarsz, a karma úgyis visszaadja majd előbb-utóbb. Baleknak meg nem neveznék senki se, számomra ez nagyon lealacsonyító, degradáló kifejezés.
máj. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
80%
12# De nem akarom szétoffolni a kérdést.. Ha választani kell, akkor az őszinte, szeretetteljes kapcsolatot választom a kettő közül.
máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Én lehet a Marsról jöttem. De szerintem mindwn további nélkül elérheti az ember a céljait úgy is, hogy nem gázol át másokon.


Nyílván kellenek kompromisszumok. Pl hogy a karrieremre fordítom az időt vagy a gyerekeimre. Ilyenkor is lehet balanszolni és ez persze alapvetően lassítja mondjuk a karriercélok elérését. De ha a céljaim priorizálva vannak és az, hogy minőségi időt töltsek a családommal az a karrierem előtt van.

máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
Egyik sem. Nem szoktam másokon átgázolni a céljaim eléréséhez, az nem az én műfajom. Pedig ez lenne a logikus, mert rohadtul utálom az embereket, mizantróp vagyok. De akkor sem az én stílusom.
máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

#13


Nem arról értekeztem a #12-es kommentben, hogy én kihasználok-e/nem használok ki másokat, hanem a kérdésem magyaráztam meg. A gondolkodásomról semmi sem derül ki.

Balekok tény és való, hogy vannak, én is egy Balek voltam, szóval tessék, bizonyítottam a balekság létezését.

A karmában viszont nem hiszek. Én attól féltem, hogy Isten megbüntet, ha rossz vagyok.


E kérdés viszont nem vitatopiknak lett nyitva, személyeskedésre meg még jobban nem. Ha nem fér össze az erkölcseiddel a kérdés, akkor nem itt van a helyed.

Köszönöm megértésed.

máj. 14. 00:28
 18/25 anonim ***** válasza:
61%

"Inkább olyanokról szól, mint a karrierben való előrejutás, meghódítani topnőket, ismertséget szerezni, beházasodni egy gazdag családba, stb...

Ha a te célod az, hogy mindenkivel békességben, szeretetben legyél, akkor ez nem a te kérdésed. Itt inkább az önző célok eléréséről van szó."


Hát pedig nagyon elárultad magad, szerintem észre se vetted!

máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17# Bocsánat, nem akartam személyeskedni.
máj. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
1-2-3 szerettem fontos,mas nem erdekel. Igy a celjaim.
máj. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!