Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a fontosabbak neked: az,...

Mi a fontosabbak neked: az, hogy az emberekkel őszinte, szeretetteljes kapcsolatod legyen, vagy az, hogy elérd a céljaid az életben?

Figyelt kérdés
máj. 13. 22:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mindkettő hiszen ha dolgozol ia akkor se árt ha jó a kollektíva. Vagy ha kulfoldon laksz se mindegy kikkel vagy elszállásolva kijössz e e velük vagy nem. Stb.

Társadalomban élünk.

máj. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

A céljaim fontosabbak, de mivel nem a régi Wall Streetes film az életem, túl sok emberen nem kell átgázolnom értük, nem vagyok egy Jeff Bezos sem és társai.

A legdurvább maximum, hogy úgy viselkedem a munkahelyen, hogy jóban legyek a főnökökkel és esetleg én kapjak egy jobb pozíciót más helyett, vagy esetleg néha azt mondom a páromnak, hogy nem érek rá valamire, mert a saját dolgommal kell foglalkoznom.

máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#19


Megbocsátok.

Egyébként én magam nem igazán döntöttem még el, hogy mi a helyzet.

Egy szakítás feldolgozása után vagyok, ami nagy hatással volt rám, és úgymond keresem az utamat.

máj. 14. 14:11
 24/25 A kérdező kommentje:

Vagyis azt eldöntöttem, hogy a céljaim érdekelnek. Meg is valósítom őket.

Azt nem döntöttem el, hogy az emberekre hogyan tekintsek. Nekem van egy olyan gondolatom, hogy valahol minden ember önző, ez még az un. jó emberekre is igaz, akik előbb-utóbb megmutathatják a valódi arcukat, ha a helyzet kihozza belőlük.

Így eszem ágában sincs szeretetben élni velük, inkább tartok tőlük egy biztonságos távolságot. De ez meg már önmagában hordozza azt is, hogy felhasználni sem bűn őket, mert végső soron ők is ezt tennék, ha rá lennének kényszerülve.

Ez azonban még csak egy

Még további kutatásokra, megfigyelésekre van szükségem, hogy megtaláljam az emberekhez való helyes viszonyulást.


Amint a szavazatokból látom, az emberek elég megosztottak ebben a témában.

máj. 14. 14:28
 25/25 A kérdező kommentje:
*még csak egy elmélet
máj. 14. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!