Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit választanátok? Lent.

Mit választanátok? Lent.

Figyelt kérdés

Szóval kb közép kategóriás a keresetem, a többi munkatársam kb Iphone-ra, vagy okos telóra költik.

Én viszont nem vagyok oda a modern technikáért, nem vágyok luxus életre, hanem boldog vagyok azzal amin van.

Egy alap okostelefonom van, mindig kérdezik miért nem veszek újat.

Szóval a lényeg, hogy én boldog vagyok a cuccaimmal, és inkább a fizum nagy részét tartalékolom.

Ők teszik jól, hogy menőznek, vagy én lennék fösvény?



máj. 15. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha teged nem erdekel, akkor ne vegyel draga telot

Szard le ki mit mond

máj. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki azt csinál amit akar.

Sztm is hülyeség 500ért telot venni, de neki ha az a fontos akkor legyen.

Az se mindegy hogy teljesen soher vagy, gyűjtesz a valami konkrétra?

máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
A munkatársaid teljesen idióták. Én biztosan nem akarnék idiótákkal együtt dolgozni. Betegek.
máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked is van egy gondolkodásmódod és nekik is! Ki mitt vett úgy arat szokták mondani
máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát ők kb 1 hét alatt elverik a fizut, és hozzám jönnek kölcsön kérni.

Nem értem.

Fontosabb lenne a luxus fentartása, mint hogy legyen mit enniük?

máj. 15. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen luxus egy Iphone!

Inkább kifelé mutatnak valamit ami nem teljesen igaz! És közben éhen is halnak 🤷🏾‍♂️ dehát mindeki úgy él ahogy akkar

máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azzal a hozzászólassal egyet értek, hogy ha csak félre teszed, de nincs egy célod vele, az sem feltétlenül jó. Gyűlik-gyűlik, de nem fekteted be semmibe ami neked gyümölcsöző lehet hosszú távon, akkor annak se sok értelme van. De egyébként igen, a kollégáid még gyerekek.
máj. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük.

A te pénzed, arra költöd, amire neked jól esik. Ha neked nem tetszik, felesleges egy iPhone, akkor nincs értelme ilyenre pénzt adnod. Egyébként is pofátlanul túl van árazva már egy ideje.

máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy fösvény, csak reálisabban látod az életedet: ha elég az alapokiteló, akkor pl.: miért kellene egy szuperebb, ha nem használnád ki? Nekem még nyomógombos telóm van, 2017-es, de megteszi. 1:1.
máj. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!