Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról az...

Mi a véleményetek azokról az emberekről, akik nem szeretnek bulikba járni?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. Nem dohányzom, nem fogyasztok alkoholt. Egyetlen probléma van velem: nem szeretek bulikba, discoba járni. Egyszerűen nekem az imént említett helyek nem okoznak kikapcsolódást. (kis helyen több száz különböző emberrel összezárva, ahol a saját hangodat nem lehet hallani stb...) Számomra többet jelent egy túrázás, utazás, tengerparti nyaralás, extrém sportok kipróbálása. Szerintetek velem van a gond vagy ez teljesen normális?
2015. szept. 26. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, valakinek ez a hobbija valakinek az. Nem igen érdekel. Én se voltam discoban soha éltemben, semmi hátrányom nem származott ebből.
2015. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően 3 részre van osztva a társadalom mindenhol.

A 2 szélsőség és az aki köztük van.


Te inkább egy egy jót túrázol, mint hogy feleslegesen lerészegedj.

Más inkább lerészegedik mint, hogy feleslegesen sétálgasson.

A 3. pedig túrázik és iszik is.


Így van ez mindenhol.

2015. szept. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyközépút a helyes. Én 60-80 km szoktam tekerni a haverommal majd a végén megiszunk egy jópofa sört.
2015. szept. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a normális.
2015. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még sosem voltam olyan "igazi"buliban,és nem is szeretnék. Egyszer elmentem a szüleimmel egy szilveszteri buliba,ami falu helyen volt,egy kultúrházban. Ott is csak azért voltunk,mert anya unokatesója hívott meg bennünket. Nem éreztem igazán jól magam szinte egész este unatkoztam,ha valaki mondott valami nem is hallottam. A kortársaim mind ezek a bulimániások és többször is megkaptam már,hogy én mindig mindent kihagyok,de nem érdekel,ők menjenek ha akarnak,csak én hadd maradjak ki belőle. Szóval a véleményem kedves kérdező: aki ilyenèrt lenéz az a világ legnagyobb idiótája.Nem kell vele foglalkozni.Mindenki azt csinál,amit akar és úgy él,ahogy szeretne :) 15/L
2015. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem annyi a véleményem,hogy más köti le nem a bulizás, ennyi.Nem vagyunk egyformák. Engem nő létemre a vásárlás nem hoz lázba. Sokkal jobban lázba hoz az,hogy a kutyáimmal a természetben sétálhatok :)


Régen én sem voltam bulis,alkohol és disco áááá soha.. Most meg szeretek inni,de igazából csak mert jobban feloldódok tőle,meg ellazít. Disco nos rájöttem,hogy nem a többieket, a részeg tömegre kell koncentrálni,hanem a saját barátaidra,hogy bömböl a kedvenc zenéd és piszkosul jól érzi magát mindenki,az alkohol hatására mindenki a világ legjobb táncosának képzeli magát és röhögünk egymáson.


Discoba sosem foglalkoztam más ottani emberekkel.Mindig akikkel mentem csak velük,ők is csak velem.


Házi bulikat jobban szeretem,nincs tömeg,meg ismersz kb mindenkit.

De az élet nem kívánság műsor.

2015. szept. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Jó, oké, különleges vagy. Jár a keksz.
2015. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3-assal értek egyet. Én mindig az arany középútra törekedtem szórakozás terén és képtelen vagyok azonosulni azokkal az emberekkel, akik makacsul leragadnak az egyik végletben.

Számomra olyan ez, mint például a filmnézés: a hangulatomtól is függ minden. Néha valami akciófilmre vágyok, néha úgy érzem, de jó lenne megnézni valami jó kis horrort, máskor meg inkább egy vígjáték mozgat meg. Nem tudnék leragadni egy stílusnál.

Így vagyok a szórakozással is: nagyon tudok értékelni egy nyugis kis sétát egyedül, egy közös sütögetést és dumálást a nővéremmel, vagy mondjuk október végén egy jó kis közös töklámpásfaragást a barátaimmal :D Mert olyankor épp az esik jól. Máskor pedig az esik jól, ha az első sorokban csápolhatok egy Depresszió koncerten és torkom szakadtából énekelhetem együtt a dalokat a közönséggel. És igen, szeretek olykor-olykor a pohár fenekére nézni, ha jó társaságban vagyok.

Másmilyen, de ugyanannyira felejthetetlen élményeket tudnak szerezni ezek a vadabb, tombolósabb pillanataim is, mint a nyugisak. Számomra így teremtődik meg az egyensúly, így mondhatom el azt magamról, hogy a szórakozás legtöbb fajtáját próbálom megélni.

Nincs bajom azzal, ha valaki másképp gondolkozik, de azért sajnálom azt, aki csak az egyik végletre koncentrál és megvonja magától a másikat.

21/F

2015. szept. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szíve joga. Engem egyáltalán nem zavar, ha ő így érzi jól magát. :)

De a nagyon beszűkült gondolkodású, mindenkibe belekötő, "akibulizikazszarember" emberekből már elegem van. Milyen alapon állítja több millió emberről, hogy egy hulladék? Mert jól érzi magát, olyan formában, ahogy az neki nem tetszik?

Bocsi, hogy így kikeltem magamból, de sajnos kezdem elveszíteni az egyik legjobb barátnőmet a hasonló gondolkodású barátja miatt. Bebeszélte neki, hogy én vagyok a megtestesült rossz erkölcs, és teljesen megromlott a kapcsolatunk.

Egyébként én is voltam ilyen, örülök, hogy megváltoztam. Egyrészt sokkal jobban érzem magam, másrészt sokkal több ember és tevékenység felé nyitok, nem csak az itthon ülés megy.

De mint mondtam, ha nem kötözködik, nem zavar.

2015. szept. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
teljesen normalis! nyugi, vannak ilyen lanyok is. ferjemmel mi is ilyenek vagyunk.
2016. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!