Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 2 hete szombaton volt egy...

2 hete szombaton volt egy buli, ahol megütötték a haverom, de nem ütöttem vissza. Jól tettem? 19/F

Figyelt kérdés
Azóta aggaszt a téma, hogy mit kellett volna tennem a szituban. Ketten voltunk, és hárman odajöttek hozzánk hasonló korúak, mert állítólag a haverom leköpte az egyiket közülük (miért tenne ilyet?). Elkezdett dumálni a haveromnak, eléggé agresszívra itta magát a srác, aztán beütött a haveromnak egyet. Odaálltam közéjük és visszafogtam a srácot, mondtam, hogy álljon le nem kell ez, eléggé látszott, hogy verekedni akar(nak). Tovább dumált a haveromhoz, de ő nem nagyon szólalt meg, mert tudtuk, hogy olyan szinten ittasak, hogy nem nagyon gondolkoznak, és nem akartuk őket hergelni, ráadásul többen voltak. Ott ez tűnt tőlem/tőlünk a legjobb megoldásnak, de gyávának gondolom most magam, és úgy érzem, hogy nem álltam ki ezzel a barátom mellett. Ti mit tettetek volna a helyemben? Bevállaltátok volna, hogy 3-an nagy valószínűséggel megvernek (ki tudja mennyire ilyen állapotban) a becsületetek miatt? Szerintem továbbra is az enyém volt a legésszerűbb megoldás, de nagyon gyávának tartom, és lehet inkább meg kellett volna veretni magam, de a becsületem (vagy becsületünk) megmaradt volna. Nagyon idegesít ez a kérdés.

2017. ápr. 17. 01:35
 1/4 gnoomage ***** válasza:
100%
Utólag nem ér semmit ezen gondolkodni. Ilyen helyzetekben a legésszerűbb ha átgondolod az esélyeidet és aszerint cselekszel. Ez tűnt a legésszerűbnek és legesélyesebbnek? Akkor jól döntöttél. Túl éltétek, nem vertek titeket félholtra, megvan nagyjából minden testrészetek épen.
2017. ápr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a lehető legjobb lehetőség volt, mert leállítottad.

Hárman kettő ellen eleve féregség, itt ő agyalhatna, hogy mekkora szánalom volt.

Arról nem is beszélve, hogy ha okoskodsz, ki tudja mi történik.

Késelés vagy bármi.

2017. ápr. 17. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívtam volna a rendőröket. Ha a haverodba belekötnek ok nélkül, később beléd is köthetnek ok nélkül.
2017. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
en sose jartam diszkoba, de ott nem kene lenni kidoboknak vagy valami?? vagy barki csak ugy osszeverekedhet barkivel senkit se erdekel??
2017. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!