Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legkomolyabb atrocit...

Mi volt a legkomolyabb atrocitás ami valaha ért titeket vadidegen emberektől az utcán?

Figyelt kérdés

Legyen az verbális vagy fizikai.

Mi történt, hogyan kezeltétek, mi lett a vége?



2018. jún. 4. 21:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Cigányok megtámadták egy vonaton. Lefogtak és fogdostak. Valahogy tudtam szólni a kallernek. Nem lett következménye. Rájuk nézve persze.
2018. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
A privátot írónak: komoly. Sokan látták, de mind cigányok voltak, ugyanis aznap fesztivált rendeztek nekik a közeli városban és oda utaztak be faluról. Vagy negyvenen. Nekik meg természetes egy nőt így molesztálni, elfogadott a kultúrájukban.
2018. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Komolyan ilyenkor gondolkozom el azon hogy mégis mit kellene a cigányoknak elkövetni ahhoz hogy végre minden magyar belássa hogy itt nincs helyük.

Ne mindegy erről most nem akarok ez a kérdés alatt vitatkozni.

Köszönöm a válaszod és remélem hogy azért lelkileg rendben maradtál a történtek után.

2018. jún. 4. 21:39
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
14 voltam. Ma 26 vagyok. Van még nyoma bennem.
2018. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Kettőre emlékszem.

Bringáztam a városban nyári vasárnap délután, működtek a szökőkutak, egy gyerkőc ott szaladgált köztük. Lelassítottam és kerültem egyet a másik irányba, nehogy elém szaladjon, de a tömbarcú apjának ez nem volt elég jó, elém ugrott, megfogta a kormányt, megállított, és leordított, hogy minek jövök ide bringával. Közöltem vele, hogy ez bicikliövezet, közben még 30 biciklis ment el mellettünk, de látszólag rájuk nem volt dühös, csak a 40 kilós nőre, aki kellően közel merészkedett. Közölte, hogy lever a bicikliről, szétrugdos, meg persze leqrvázott. A felesége szedte le rólam, meg később két járókelő is odajött lenyugtatni.

Nem tudom, mi volt utána, de remélem, azt az idegbeteg állatot elhagyta az asszony még aznap.


Egyetemista koromban egyszer taxival mentem haza egy buli után, a taxi a sarkon tett ki, a panel bejárata oda látszott, vagy 20 méterre lehetett. Fizettem, kiszálltam, elindultam a bejárathoz. Egyszer csak konkrétan a semmiből előkerült egy pasas, aki hozzámdörgölőzött, húzott a ruhámnál fogva, és közben azt ecsetelte, hogyan d*g meg és utána elás az erdőben, sose kapják el. Aztán ahogy jött, úgy el is tűnt, ami még jobban rámhozta a frászt. Sírva rohantam be a házba, meg a lakásba, életemben nem fostam még annyira.

2018. jún. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, veled szemben mi volt a legdurvább atrocitás?
2018. jún. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Nekem a legkomolyabb dolog kívülről nézve semmiség, engem viszont a padlóra vitt évekre. Szóval örököltem anyukám alakját, már 13-14 évesen nagy mellem, széles csípőm volt, de nem voltam elhízott, ez valamiért sok felnőtt férfit arra ingerelt, hogy beszólogasson szemét dolgokat, hogy mit tennének. Otthon erről nem mertem beszélni, nem voltunk olyan bizalmas kapcsolatban. Annyit egyedül is megtanultam, hogy bizonyos embereket jobb messzire kerülni, mert tuti oda fognak szólni valami mocskosat, meg hogy ne nézzek az arcukba, vagy kerüljem az építkezéseket, ne viseljek soha semmi feltűnő ruhát... rendesen magamat hibáztattam, amiért megalázóan bántak velem, csak mert nagy melleket merészeltem “növeszteni”.


Na, a konkrét sztori, hogy ilyen előzmények után egyszer hazafelé mentem suliból, nyolcadikos, tehát 14 éves voltam, szokás szerint melegben is hosszú farmernadrág, és zárt felső volt rajtam. A buszról leszállva elhaladt mellettem egy öltönyös, aktatáskás, elegáns férfi. Egy percig sem gondoltam, hogy ő is “veszélyes” lehet, nem ilyen típusú emberek szoktak megalázni... amikor is mellettem elhaladva a fülembe súgta, hogy “nagyon szép melled van” és ekkor omlottam össze végleg, hogy nem elég, hogy a retkektől félnem kell, de már a normális külsejű, normális neveltetésű emberek is belém törlik a lábukat? Én már örökké a férfiak rohadt megjegyzéseinek a céltáblája leszek, hiába rejtegetem a testem, még félig gyerekként is a péniszeik elől kell menekülnöm, nincs nyugtom egy percre sem?


Évek múltak el, sőt, évtizedek, a munkásemberek laholásaira egyáltalán nem emlékszem már, csak hogy voltak ilyen esetek. De erre a féregre, akitől végképp nem vártam ilyen viselkedést, erre igen. Ezúton kérem a férfiakat, hogy ne szólogassatok be legalább az ennyire fiatal kislányoknak, még ha bóknak szánjátok akkor sem, mert végtelenül bántó és megalázó. És egyszer ti is apák lesztek, és ugye nem akarjátok, hogy az általános iskolás kislányotoknak 30-40 éves emberek magyarázzák, hogy mit hova dugnának, meg mit hova spriccelnének, és a többi. Beteg, gusztustalan szokás az ilyesmi, még felnőtt nők sem örülnek neki, nem még egy gyerek.

2018. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Lerondáztak a buszon. Amúgy lány vagyok.
2018. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Velem semmi komoly nem történt igazából amit vadidegen emberektől kaptam volna, még általános iskolás koromban volt hogy két full idegen 18-20-as roma nőstény beszólogatott semmi komoly csak dagadtoztak meg az ehhez hasonló kultúrált testsúly kritika, mostanra meg már felnőtt viszonylak termetes (nem dagadt) férfi vagyok szóval, annyira nem kakaskodnak velem.

Köszönöm a további válaszokat, gusztustalan egy világban élünk azt meg kell hagyni.

2018. jún. 4. 22:07
 10/27 anonim ***** válasza:
13%
Azért kicsit lehangoló, hogy mindenki írja itt, hogy így másztak rá, meg úgy szólogattak be neki szexuális dolgokat, velem meg pont az ellenkezője történt. Persze biztos az is rosszul eshet valakinek, ha nyilvánosan kikiáltják szexuálisan vonzónak, csak én nem tudom átérezni az ilyen emberek problémáját. Őszintén szólva el sem tudom képzelni, milyen lehet az, amikor valakinek az extrém megnyerő külseje okozza a problémáit.
2018. jún. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!