Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan reagáltok arra, ha...

Hogyan reagáltok arra, ha elétek tolakodnak valamilyen sorban?

Figyelt kérdés

máj. 23. 07:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Én azt szoktam mondani: "elnézést, én is sorban állok".
máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Kólauborkával ***** válasza:
95%
Attól függ hol, de többnyire az 1. válaszoló megoldását alkalmazom én is.
máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem mernek betolakodni, ha én ott vagyok :). De azt mondanám, hogy ott a sor vége.
máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%
Mondom, hogy ott a sor vége, oda szíveskedjenek beállni. Volt is rá példa, be is álltak a sor végére.
máj. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
13%
Extrém ritkán fordul elõ, ezért én szó nélkül hagyom. Nem is fortyogok rajta.
máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Általában teszek egy megjegyzést, de tovább nem akarok konfrontálódni..


Sokszor van, hogy észbe kapnak, ha csak annyit mondasz, hogy "Paraszt..."



Legutóbbi ilyen az volt, mikor reggel a Penny-ben annyira sietett a mögöttem álló, hogy négyszer is meglökött hátulról a kocsival, mert nekem tolta. Majd megfordultam és megkérdeztem, hogy Uram, muszáj azt a k_rva kocsit nekem tolni folyamatosan???


Persze még bocsánatot sem kért..



De én azt mondom, hogy jobb az ilyet leszarni. A legtöbb ember tuskó ostoba droid módjára vásárol és annyi esze sincs, hogy ne tolakodjon, ne hagyja a kocsit keresztbe a sorba vagy ne húzza magával, hogy esetleg más is odaférjen ahova szeretne.

máj. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen és még merészeltem neki szólni normális hangnemben hogy én is bent állok a sorban. Torkaszakadtából elkezdett üvölteni. " C " kategóriás volt az illető. :)
máj. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális hangnemben jelzem neki, hogy ott a sor vége. Volt már ilyen, az úr nem bunkó akart lenni, inkább fogalma se volt, melyik bolygón él.
máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Jeleztem már bunkón és illedelmesen is.
máj. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Alja az ilyen ember.


Ha nem egy ilyenen múlik, hogy elkésem vagy elérem-e a vonatot, akkor csak mély megvetéssel nézem, ha úgy adódik beszólok neki.


De ha magam is komolyan sietek, akkor igenis hatàrozottan szóvá teszem.


Ha olyan jön, aki ezerrel hangosan elnézést kérve KÉRI, hogy engedjem be, mert pl elmegy a vonata, akkor nevetve beengedem, kivéve ha nekem is pont azon a félpercen múlik...

máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!