Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye jól kezeltem ezt a szitut?

Ugye jól kezeltem ezt a szitut?

Figyelt kérdés

Két hónapja beteg vagyok és nem voltam emberek között. Ma el kellett mennem boltba autóval, mivel rég vezettem egy lámpánál lefulladtam ( kis benzines és ment a klíma) ekkor nem indult el elsőre kitettem az elakadásjelzőt azonnal majd indítóztam közben dudált egy fiatalember majd elindultam ö pedig mutogatni kezdett, fiatal volt nagy autóval én úgy voltam vele, hogy integettem neki úgy viccesen mintha ismerném. Utána lámpánál utolértem aztán át se néztem.


Ezt kizárólag azért kérdezem mert most térek vissza így, hogy van valami "izgalom".

Egy "csicska" viselkedik így vagy inkább egész annyi, hogy "jól tettem " aztán még említésre sem meltó a sztori? Harmadik opció, hogy lehúzom ablakot és megkérdeztem volna "mi a probléma??" Ez is volt bennem, de kihagytam mi van ha szétveri a fejem?



máj. 24. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehetett volna. De csak úgy érdemes keresni a bajt, ha valamennyire fel vagy rá készülve(bár a tapasztalatok nem ezt mutatják). Ezeket az autós sztorikat meg érdemes elengedni, mert egyrészt amúgy is sok lehet a szemtanú, másrészt rendszám alapján könnyű beazonosítani.
máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az nem mentség szerintem, hogy rég vezettem és össze-vissza bénázok. Akkor gyakorilj előtte hajnalban vagy késő este, hogy újra rutint szerezz.
máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy írod mintha sosem fulladtál volna le.
máj. 24. 16:28
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

11 éve vezetek, és 11 éve nem tudom megérteni, miért kezelitek azt a rohadt autót úgy, mintha a pöcsötök meghosszabbított acélváza lenne. Nem az, hanem egy közlekedési ezköz. Harmadik opció, említésre se méltó a sztori. Legyen már méltóságod, ember, nem amiatt leszel csicska, hogy nem állsz neki emberkedni az úton. Konkrétan semmi értelme, és balesetveszélyes is.

Szeritnem egyébként nem kezelted jól, simán csak nem kellett volna interaktálni vele, ha látom, hogy valaki előttem lefullad, nem állok neki dudálni, mert nem erre való. Barátunk egy seggfej volt, de velük meg nem kell interaktálni, simán csak nyugtázni kell magadban, hogy hál' Istennek te nem vagy egy ilyen komplexusos, frusztrált kis görcs, nincs szükséged arra, hogy így viselkedj másokkal, mert van elég önbizalmad enélkül is, és ebben a boldog tudatban élni tovább az életed.

máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Számomra az előttem lefulladó csak olyan, mint az időjárás. egyikre sem tudok hatni dudálással.

A te szemszögedből a 4-es írta le jól, még szemkontaktusba sem érdemes kerülni ilyenekkel. Még egy bocsánatkérő intést sem teszek, mert még félreértik, és agresszívebbek lesznek.

máj. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!