Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálja ezt egy 20+...

Miért csinálja ezt egy 20+ éves felnőtt nő? Nem tudom felfogni, erre keresek magyarázatot.

Figyelt kérdés

Most jött velem szembe tiktokon egy élő adás, ami annyiból áll, hogy a nő felmegy egy bizonyos társkereső oldalra (amit most nem népszerűsítenék), és az egész abból áll, hogy mutatja kamerába a fiúkat, és jobbra-balra húzogatja őket a képernyőn, közben a chaten írnak neki, hogy "ez jó pasi" "fújj ez ronda" stb-stb... Szintén felnőtt emberek.


Ezt az adást ezren is nézik egyszerre akár, a kérdésem: Miért, mi történt a világgal, hogy már huszonéves felnőttek ezt csinálják a szabadidejükben, ebből áll nekik több óra hossza?.. Ebben az az elkeserítő, hogy nem tudni, hová fog még fajulni úgy globálisan az internet világa, illetve ha felnőttek ezt a példát mutatják, mit tanulnak a kisebbek?



máj. 26. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Hol éltél eddig?
máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Romlott a lelkük.
máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Engem ez még nem is zavarna, jobban zavarnak azok a random kis tinilányok, akik suliban bekapcsolják a live-ot, és csak lesnek, és a kommentektől várják, hogy szórakoztassák őket... Legalább a cigányok drámáznak, pofáznak valamit, még ha baromi nagy hülyeség is, van "személyiségük" , míg az említett lányoknak nulla, csak mutogatni akarják magukat.
máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kövezzetek meg, de én 2010 óta jelen vagyok az interneten, láttam már sok baramoságot az biztos, de ez a jelenség, hogy ilyen szinten mélyre süllyed a tartalomgyártás, hogy abból áll a kontent, hogy másokat lejáratunk, lásd.: a kérdésem, illetve, hogy valaki megeszik valamit videóban, és ezt kedvelik 100 ezren, csak mert ő az xy, nagy videós, ez csak 1, maximum 2 éve ha van, régebben sosem láttam...
máj. 26. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Már elnézésedet kérem kérdező, - hogy kijavítalak, - de az ilyen nem nő, hanem egy felnőtt testben ragadt (primitív, buta) gyerek.

Öt másodperc figyelmet nem érdemelnek az ilyen szinten nyomoronc emberek!

máj. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínű kidobta, vagy megcsalta a pasikája, és most haragszik az összes férfire.

Azt meg hogy belássa, csak egy kis elkényeztetett liba, sz.r személyiséggel, sosem fog menni neki.

Tele van a fél világ ilyen nővel, ezeket komolyan el kellene tiltani mindentől. Nem véletlenül nem volt jogunk a nőknek évszázadokon át semmihez.

máj. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

30-as vagyok, és picit off lesz, de azt hittem, már semmi sem tud meglepni a témában..

Azon rohadtul meglepődtem, hogy az ASMR-es nők kb. 10-20%-ának simán van onlyfan-je, a képei természetesen kis is szivárognak mindig.


A kérdésre a válasz:

Szerintem fiatal 30 alatti nőként baromi nehéz lehet ellenállni a csábításnak, hogy mutogassa magát, és hát sok nőből elég érdekes dolgokat tudnak kihozni ezek az oldalak.

Egyébként kíváncsi vagyok, h az említett nő majd 35 lesz, és lepattintják a férfiak fiatalabbért, vajon előveszi a "felszínes a világ, szemetek a férfiak" dumát.

máj. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!