Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi volt erre a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi volt erre a magyarázat?

Figyelt kérdés
A sulinkban van egy csaj, szünetekben mikor egy helyen vagyunk, többször rám nézett, egyenesen a szemembe, szinte mindig ő nézett rám először, mint én ő rá. Viszont egyik napon a barátnőmmel, kézenfogva sátéltunk az utcán, majd velünk szembe jött az a csaj, akit fent említettem, hogy folyton rám nézett. De miután láttott engem és a barátnőmet, már nem néz rám a suliban, sőt, ha néha kíváncsi vagyok, hogy néz-e engem és rá nézek, akkor kicsit mintha szándékosan elvonná a tekintetét rólam. Szerintetek miért viselkedett így ez a csaj? Nem szeretnék vele összejönni, csak kíváncsiságból érdekel, hogy miért viselkedett így.

2019. ápr. 2. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert tetszettél neki, de mivel barátnőd van, nem akar közétek lépni, igyekszik ignorálni és kizárni téged, háha elfelejt. Plusz, azt se akarja, hogy tudd, tetszel neki.
2019. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem kedvel téged, de nem akar konkurálni a barátnődnek, így lemondott rólad.

F.

2019. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azért, mert tiszteletben tartja hogy tartozol valakihez és nem szeretne rád mászni. Nem is várhatod el tőle, hogy továbbra is érdeklődést mutasson feléd és ne is zavard össze azzal, hogy most te keresed a szemkontaktust veled. Gondolj arra, hogy ő egy aranyos lány, aki megérdemli, hogy ugyan olyan boldog legyen egyszer egy kapcsolatban, mint te. :)
2019. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!